Menajerimi Ara Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Zeynep şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi yaşı ve kariyer hakkında ayrıntılar haberimizin devamında….

Menajerimi Ara Zeynep Kim?

Pazar akşamlarının beğenilen dizisi Menajerimi Ara Dizisi son bvefatta diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Genelde diziye davetli oyuncu olarak ünlü adlar dahil olurken bu sefer dizide yer alan ad dizi tecrübesi ilk olacak olan bir oyuncu olacak. 
Dizinin son bvefatında Dizle asistanlıktan kovulur. Diziye yeni dahil olan ve menajerlik firmayı satın alan Serkan Dicle’ye menajer olarak yanında çalışmasını öneri eder. Değişik yandan Dicle’nin yerine ise bir başka oyuncu kazanç. 

Menajerimi Ara Zeynep Asıl İsmi 

Menajerimi Ara Zeynep şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Melodi Özkazanç mumenajerlik oyuncusudur. Menajerliğin sosyal medya adresin de yapılan paylaşımda ‘Melodi Özkazanç’ın Zeynep şahsiyetini canlandırdığı Menajerimi Ara Pazar akşamı Star’da’ biçiminde yapılan açıklamadan oyuncunun dizde Zeynep rolünü canlandıracağını kavrıyoruz. 
Menajerimi Ara Zeynep rolü ile ekranlara gelen Melodi Özkazanç Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bvefatı mezunudur. Eskişehir şehrinde  Şehir Tiyatroları Gençlik Sahnesinde oyunculuk yapıştır. Menajerimi Ara dizisi oyuncunun ilk dizi tecrübeyi olacaktır..
Menajerimi Ara Zeynep rolünü canlandıran Melodi Özkazanç hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncunun instegram adresi ise https://www.instagram.com/melodiozkazanc/?hl=tr

Bir cevap yazın