Menajerimi Ara Dizisi Serkan Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Serkan Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Serkan Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Serkan şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi yaşı boyu sevgilisi ve kariyeri hakkında ayrıntılar haberimizin devamında… 

Menajerimi Ara Dizisi Serkan Kim? 

Star Televizyonlarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen Menajerimi ara dizisi tüm coşkuyu ile devam ederken dizinin oyuncu kadrosu da genişlemeye devam Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak dahil olan ad Serkan rolü ile dizide yer alacak. 12. bvefatında diziye dahil olması bilave edilen Serhat Teoman Menajer Serkan şahsiyetini canlandıracak. 
Bir zamanlar  ‘Benlik Ajans ’ta başarılı bir menajer olarak çalışan Serkan daha sonra senaryo gereği Amerika’ya gitmiş ve orada kalmıştır.  Ülkeye dönen ve daha önceki çalıştığı işyerine gelen Serkan Menajer olarak Benlik Ajansta çalışmaya devam edecek mi hep birlikte izleyeceğiz. Menajerimi Ara Serkan şahsiyetini canlandıran Serhat Teoman Kim? İşte ayrıntılar….

Menajerimi Ara Serkan Reel İsmi? Serhat Toraman 

Tiyatro ve Dizisi oyuncusu olan Serhat Teoman Diyarbakır şehrinde  4 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu olan oyuncu 1.82 metre boyunda, 78 kilodur. Babası Astsubaydır.  Aslen İzmir’li olan oyuncunun iki ablası vardır. Lise eğitimi sonrasında İzmir ’de 9 Eylül Üniversitesini bitirmiştir. Bu üniversitede  Hoş Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalını bitirmiştir. Daha sonra ise Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bvefatında yüksek lisans yapmıştır.
Şimdilerde Menajerimi Ara Serkan rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2018 senesinde İnsan Kulağı adlı Tiyatro oyununda sahne almıştır son olarak. Oyuncunun yer aldığı öteki tiyatro oyunları ise şunlardır. 
İnsan Kulağı – DOT
Dip – GET
Pragma – GET
Dorian Gray – Tiyatro Kutu
Antigone – Tiyatro Kutu
Ceaser Bir Denge Oyunu – Tiyatro Kutu
Dalga – Donkişot Tiyatro
Serhat Teoman Kızım dizisinde Cemal kişiliği oldukça hoşlanılmış ve tanınmıştır. Kızım dizisinden evvel Mahalle adlı filmde rol almıştır. Anne dizisinde Komiser Sinan Kuzey Güney adlı dizide ise Burak kişiliklerine hayat vermiştir. Oyuncunun rol aldığı öteki dizi ve filmler ise şunlardır. 
2108 – Kızım Cemal TV Dizisi
2017 – Mahalle Sabri Sinema Filmi
2017 – Kaçın Kurası Barış TV Dizisi
2016 – Anne Komiser Sinan TV Dizisi
2015 – Acil Aşk Aranıyor Sinan TV Dizisi
2015 – Acil Servis Sinan TV Dizisi
2013 – Bugünün Saraylısı Savaş Ataman TV Dizisi
2012 – Kuzey Güney Burak Çatalcalı TV Dizisi
2011 – Gün Akşam Oldu Tarık TV Dizisi
2010 – Bitmeyen Şarkı Mesut TV Dizisi
2009 – Uygun Adım Aşk Selçuk TV Dizisi
2009 – Son Karar Kısa Film
2008 – Kız Ekibi Tolga TV Dizisi
2008 – Hepimiz Bkocamanımız İçin Egemen TV Dizisi
2008 – Gece Gündüz Davetli Oyuncu TV Dizisi
2007 – Yemin Ali Sonat TV Dizisi
2006 – Palavracı Yarim Cenk TV Dizisi
2006 – Ahh İstanbul Davetli Oyuncu TV Dizisi
2005 – Kanlı Düğün İlker TV Dizisi
2004 – Avrupa Yakası Alican’ın Dostu TV Dizisi
2003 – Mermi Yarası Davetli Oyuncu TV Dizisi
Menajerimi Ara Dizisi Serkan Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Serkan şahsiyetini canlandıran Serhat Toraman hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Mayda hakkında merak ettikleriniz bu bağlantıda…

Bir cevap yazın