Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? 

Menajerimi Ara Dizisi Nejat şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi  Erol Ozan Ayhan 1981 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara Dizisi Nejat rolünü oynayan Ozan Ayhan son olarak Jet Sosyete adlı dizide yer almıştı. Oyuncu ve Canlandırdığı kişilik hakkında detaylara alttan ulaşabilirsiniz…..
İlk bvefatlarını geride bırakan Star Tv ’nin hoşlanılan dizisi Menajerimi Ara oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Eskiki yayınlarımızda sizlere Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında detaylı balakalar vermiştik. Bugün sizlere tanıtacağımız oyuncunu ise dizide Nejat rolü ile yer alan Erol Ozan Ayhan oldu. Ay İmal tarafından üretimciliği üstlenilen dizide Ali Bilgin rejisörlük yapıyor. 

Menajerimi Ara Nejat Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Nejat kişiliği ile dizide yer alan  Erol Ozan Ayhan, 1 Ocak 1981 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. İlk Orta ve Lise eğitimleri sonrasında yüksek eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Hoş Sanatlar bvefatında bitirmiştir. Bir müddet Mimar Sinan Üniversitesinde öğretim misyonlusu olarak çalışmıştır. Tiyatro ve dizi Oyuncusudur. 
Erol Ozan Ayhan 2009 senesinde efsane sinema filmi Kurtlar Vadisi Gladio da hekim rolünde yer almıştı. Daha sonra 2010 senesinde Murat kişiliği ile Zombilerin Düğünü adlı filmde rol aldı. 2016 senesinde vizyona giren Yok Artık 2’de Furkan şahsiyetine hayat vermişti. 

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Erol Ozan Ayhan Dizileri

2008 – Mordkommission İstanbul Birol Baslam
2016-2017 – Vatanım Sensin Yüzbaşı Yannis
2018 – Jack Ryan Baran
2018-2019 – Jet Sosyete Mehmet Baygın
2020 – Menajerimi Ara Nejat

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Gerçek ismi Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Hakikat İsmi 

Menajerimi Ara Nejat şahsiyetini canlandıran Erol Ozan Ayhan hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın