Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi 

Menajerimi Ara Dizisi Mayda karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Aslı Mavitan 22 Kasım 1982 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olan Aslı Mavitan Menajerimi Ara Dizisinde Mayda rolü ile ekranlara gelecektir. Mayda rolü ile ekranlara gelecek olan Aslı Mavitan ile Barış Falay dizide partner olacaktır. Menajerimi Ara dizisi Mayda dizideki Kıraç karakterinin eşi olacaktır. 

Menajerimi Ara Mayda Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Mayda dizide rol alan  Kıraç karakterinin ikinci karısıdır. Kıraç’ın ikinci hanımı olduğunun farkında olmayan Mayda bu durumdan habersizdir. Çünkü Kıraç seneler önce tatil yöresi Antalya ’da yaşadığı aşkın sonucunda Dicle doğmuştur. 

Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi 

Kıraç ise hırsları ve işe olan bağlılığı sebebi ile Antalya’da kalmaz ve İstanbul’a döner.Antalya’dan İstanbul’a dönerken ise arkasında bir ana ve kızını geride bırakır. İstanbul’a döndükten sonra ise karşısına çıkan Mayda’ya aşık olarak onunla evlenir. Hal böyle olunca Mayda Kıraç’ın geçmişinden ve Dicle ismindeki kızından habersizdir. 
 
Kıraç ’ın İstanbul ilinde tanıştığı ve aşık olduğu eşi  Mayda ’dan Beren isminde bir kızı vardır.  Beren tek kız olduğu için annesi Mayda tarafından el bebek gül bebek büyütülmüştür.  Mayda evlenmeden önce zengin bir ailenin kızı olarak büyüdüğü için fakirlik görmeyen bir karakterdir. Menajerimi Ara Dizisi Mayda rolünü canlandıran Aslı Mavitan Kim? Hep Birlikte birazda onu  tanıyalım 

Aslı Mavitan Kim? (Menajerimi Ara Mayda)

Aslı Mavitan 22 Kasım 1980 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Hayko’nun kızıdır. Yeditepe Üniversitesinde Radyo ve Televizyon mezunudur. TV8 ekranlarında spikerlik yaparak kariyerine başlamıştır. Beyaz TV ’de İşin Aslı programını sunmaktadır. İlk dizi deneyimi ise Menajerimi Ara Mayda karakteri ile olacaktır. 1,73 m boyunda olan Aslı Mavita 58 kg ’dır. 

Menajerimi Ara Dizisi Mayda’nın Kıyafet ve Elbiseleri 

Dizide Mayda zengin bir kadın olduğu için Giysileri ve aksesuarları ile de göz kamaştıracaktır. Menajerimi Ara Mayda elbise ve Giysilerinin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili sormak istediklerinizi yorum alanından bekliyoruz. 

Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim? Gerçek ismi 

Menajerimi Ara Mayda karakterini canlandıran Aslı Mavitan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın