Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Hakikat İsmi 

Menajerimi Ara Dizisi Emrah şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Semi Sırtıkkızıl İstanbul şehrinde 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bvefatı mezunudur. Menajerimi Ara Emrah Çınar’ın asistanı olarak çalışmaktadır. büroda yeni işe başlayan Dicle’ye en çok Emrah destekçi olmaktadır. Menajerimi Ara Dizisi Emrah Yasemin Özbudum ajansına kayıtı bir oyuncudur. 

Menajerimi Ara Emrah şahsiyetini canlandıran Semi Sırtıkkızıl 2019 senesinde Sahibinden Kiralık adlı tiyatro oyununda sahne almıştır. Analar ve Anneler adlı filmde Haluk şahsiyetini canlandırmıştır. 2016 senesinde ekranlarda olan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Sarp rolünü canlandırmıştır. Kadın dizisinde Levent kişiliği ile ekranlara gelen oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Emrah rolü ile karşımızda oluyor. 
Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek ismi Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Hakikat İsmi 
Menajerimi Ara Emrah, TV dizisi 2020
Kadın Levent, TV Dizisi 2018
Umuda Kelepçe Vurulmaz Sarp, TV Dizisi  2016-2017
Analar ve Anneler Haluk, TV Series 2015
Menajerimi Ara dizisinde menajerlik bürosunda yer alan 4 tane menajer bulunmaktadır. Bu menajerlerden birisi de çınar’dır. Her menajerin bir asistanı vardır. Çınar’ın asistanı ise Emrah’dır. Emrah oldukça duygusal ve iyi kalpli bir asistandır. Öteki asistanlardan değişiktir. Büroda yeni işe giren Dicle’ye en çok o destekçi olmaktadır. Sempatik tutumları ile dizide sık sık ekranlara gelmektedir. 
Manajerimi Ara Dizisi Emrah şahsiyetini canlandıran Semi Sırtıkkızıl hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın