Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek ismi
Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek ismi

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Hakikat İsmi

Menajerimi Ara Dizisi Beren şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Yaprak Medine 1996 senesinde İstanbul Şehrinde dünyaya gelmiştir. Menajerimi Ara Dizisi ilk dizi tecrübesi olacak olan oyuncu reklamlarda rol alan bir addır. Bir çok oyuncuyu bünyesinde btemizleten Menajerimi Ara Dizisi Mayda şahsiyeti hakkında bir evvelki yazımızda sizlere detaylı balakalar vermiştir. Hoşluğu ile dikkat toplayan ve ilk dizi tecrübeyi olacak olan Yaprak Medine dizide Beren rolü ile kamera karşısında olacak addır. 
Menajerimi Ara Dizisi Ay İmal tarafından yapılan diziler arasında yer almaktadır. Bir çok başarılı işe imza atan Ay imalin yeni dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu ve Denizcan Aktaş gibi oyuncular yer alıyor. Dizide Beren Karaman rolünü canlandıracak olan Yaprak Medine’de bu oyuncular arasında yer alan bir addır. 
Menajerimi Ara Beren Kim?Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? 

Menajerimi Ara Beren Kim? 

Menajerimi Ara Dizisi Beren henüz daha  20 ’li yaşlarda bir kızdır. Türkiyenin önde gelen ve oldukça tanınan menajer Kıraç’ın kızıdır. Beren tek kız olarak zenginlik içinde büyüdüğü için ve annesi tarafından oldukça şımarık yetiştirilmiştir. 
Dizideki rol dostu Barış’ı set çalışmalarında oldukça asap etmektedir. Barış ise işi bittiğinde bu şımarık kızdan bir an evvel kurtulmak istemektedir. Beren şımarık büyümesi neticeyi her şeyi elde edebileceğini sanmaktadır. Barış’a aşık olacaktır. Hipotezlerimize göre habersiz kardeş Dicle ise Beren’in bütün tersi bir şahsiyet olabilir.

Yaprak Medine Kim? Menajerimi Ara Beren

Hoş oyuncu İstanbul şehrinde 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde başka bir deyişle 2020 senesinde 24 yaşındadır. Modellik ile kariyerine başlayan oyuncunun ilk dizisi Menajerimi Ara dizisidir.  Ra ajansa kayıtlı bir oyuncu olan Yaprak Medine Eti Karam Gurme, Atasay ve H&M markalarının reklamlarında rol almıştır. 

Menajerimi Ara Beren Giydiği Elbiseler 

Dizide zengin bir genç kız rolünü canlandıran hoş oyuncu Beren rolü gereği oldukça şık ve moda elbise ve giysiler ie dizinin bvefatlarında yer alacaktır. Menajerimi Ara Beren giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve giydiği ayakkabılar oldukça merak edilecektir. Menajerimi Ara Beren elbise ayakkabı ve giysilerinin marka model ve maliyet balakalarına vipdizi.net sitemizden ulaşabilirsiniz.
Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetlerinin tümü hakkında hazırlamış olduğumuz yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek ismi Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Hakikat İsmi 

Bir cevap yazın