Menajerimi Ara Dicle'nin Annesi Leyla Kim
Menajerimi Ara Dicle'nin Annesi Leyla Kim

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla Kim

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla şahsiyetini canlandıran Pınar Ünsal hakkında ayrıntılar haberin devamında… Menajerimi Ara Dizisi Son kısımda diziye Dicle’nin Antalya’da yaşayan annesi Leyla şahsiyeti dahil oluyor. 
Menajerimi Ara Dicle'nin Annesi Leyla Kim

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla Kim

Menajerimi Ara Leyla Dicle’nin Antalya’da yaşayan annesidir. Adı dizinin ilk kısmından bu yana zaman zaman dizide geçse de artık daha da faal olarak dizide yer alacaktır. Dicle’nin üzülmesine daha fazla katlanamayan annesi Leyla İstanbul’a gelerek Dicle’nin babası ile görüşür ve kızının daha fazla üzülmesini istemediğini tehditkâr bir biçimde söyler. Dicle’nin annesinin gelmesi ile beraber dizide artık bazı saklanan öyküler gün suratına çıkacaktır. 

Menajerimi Ara Leyla Reel İsmi 

Menajerimi Ara Dicle’nin annesi Leyla şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Pınar Ünsal 8 Ağustos 1980 tarihinde  İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro Kısmı Ankara Üniversitesinde bitirmiştir. 
Pınar Ünsal bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Şimdilerde Menajerimi Ara Dizisi Leyla rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine Parmaklıklar Arkasında  adlı dizi ile başlamıştır. 
Son olarak Göktaşı adlı sinema filminde rol alan oyuncu Al Yazmalım dizisinden sonra dizi kariyerine uzun bir zaman ara vermişti. 
Menajerimi Ara Leyla, TV dizisi 2020
Göktaşı Mary, Sinema Filmi 2018
Bizi Hatırla Rana, Sinema Filmi 2018
Bekar Bekir Jülide, Sinema Filmi 2017
Yurt Sinema Filmi 2011
Al Yazmalım İpek, TV Dizisi 2011
Romantik Komedi Aynur, Sinema Filmi 2010
Suskun Gemiler Açelya, TV Dizisi 2007
Parmaklıklar Arkasında TV Dizisi Kevser, 2007-2009

Menajerimi Ara Leyla Giysi ve Giysileri 

Menajerimi Ara Dizisi Leyla rolü ile diziye dahil olan oyuncunun dizide giydiği giysi ve giysiler ile taktığı takılar ve aksesuarlar kunduraları ve çantalarının marka model ve maliyet bilgileri hakkında suallerinizi bu bölümden sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın