Masumlar Apartmanı Safiye'nin Annesi Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Safiye'nin Annesi Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Safiye’nin Annesi şahsiyetini canlandıran oyuncu dizinin ilk bvefatında merak mevzusu oldu. Dizide ana kişiliklerden birsi olan Ezgi Mola Safiye rolü ile hijyen saplantısı olan bkocamanını canlandırıyor. 
Masumar Apartmanı Dizisi Safiye’nin annesi rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Açelya Devrim Yılhan Ankara 1985 doğumludur. Tiyatro Oyunculuk Bvefatını Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bvefatı Oyunculuk Anabilim Dalı’nda bitirmiştir.   
Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı Safiye’nin annesi şahsiyeti ile ekranlara gelen oyuncu Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Leyla ile Mecnun, İnadına Yaşamak, Rengarenk, Şevkat Yerimdar gibi dizilerde rol almıştır. 
Masumlar Apartmanı Safiye'nin Annesi Kim? Gerçek ismi

Zaman Zaman Safiye Annesinin hayalini görüyor ve annesinin ona yaptıkları makûsluklar dizide mevzu ediliyor. Asıl bir hayat öyküsü olan “Suçsuzlar Apartmanı“ Dizisi Safiye’nin annesi rolü ile dizide yer alan ad hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…
İlk bvefatı ile 15 Eylül akşamı Trt ekranlarında izleyenler ile buluşan dizi mevzusu ve Oyuncu Kadrosun sergiledikleri performanslar ile oldukça iyiydi. Suçsuzlar Apartmanı Safiye’nin Annesi ise dizide zaman zaman Safiye Hayal gördükçe izleyenlerin karşısına çıktı. 

Masumlar Apartmanı Safiye'nin Annesi Kim? Gerçek ismiSuçsuzlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Esat şahsiyeti hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Suçsuzlar Apartmanı Safiye’nin Annesi rolü ile alakalı ayrıntılar geliyorrr…

Bir cevap yazın