Masumlar Apartmanı öğretmen Naci kim?
Masumlar Apartmanı öğretmen Naci kim?

Masumlar Apartmanı öğretmen Naci kim?

Masumlar Apartmanı Safiye'nin Aşkı

Suçsuzlar apartmanı dizisi son bvefatta hoca Naci şahsiyeti ile Safiye’nin çocukluk aşkı diziye dahil oldu. Dizi hayranları Safiye’nin çocukluk aşkı hoca Naci’yi hangi kişiliğin canlandıracağını merak ettiler. Suçsuzlar apartmanı hoca Naci kim hangi oyuncu canlandıracak ayrıntılar haberin devamında….

Suçsuzlar Apartmanı hoca Naci kim?

Hoşlanılarak izlenen salı akşamlarının fenomen dizisi mahsuller apartmanı son bvefatta Safiye’nin öyküsü ile duygu dolu anlar yaşadı. Safiye lise aşkını can verdi bilirken apartmanın karşısında ki otele kardeşinin hocayı Naci taşındı. Sırçadan Naci gören safiye adet dondu kaldı.
Masumlar Apartmanı öğretmen Naci kim?
Naci otele taşınırken elinde taşıdığı saksıdaki çiçek ile Safiye’nin çiçeğinin ise aynı olduğu gözlerden kaçmadı. Neriman’ın mektebine yeni soyulan bir hoca rolü ile diziye dahil olan Naci kişiliğinin diziye dahil olması ile bakalım Safiye nasıl etkilenecek..
Masumlar Apartmanı öğretmen Naci kim?

Suçsuzlar Apartmanı Safiye ’nin Lise senelerindeki sevgilisini Sidar Tublek canlandırmaktaydı. Suçsuzlar Apartmanı ilk dizi tecrübeyi olan Sidar Tublek Yusuf Güney Gün oyuncusudur. Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

Safiye’nin Aşkı Naci’yi Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Oyuncu hakkında balakalar geldiğinde bu bvefattan duyurulacaktır. Naci kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında hipotezlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Naci Hoca rolün canlandıran oyuncunun hakikat ismi Tansel Öngel 24 Eylül 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. Birçok tiyatro oyununda rol alan oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır.  
İspat Ateş Üstünde 2016 : Kaan
Yaz’ın Hikayesi 2015 : Mert
Benim İçin Üzülme 2012 : Niyazi
Muhteşem Asır 2011 : Alvise Gritti
Geniş Aile 2010 : Cihangir KonukOyuncu
Kılıç Günü 2010 : Kılıç Ali
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 2009 : Yalçın
Elveda Derken 2007 : Kerim
Adak 2006 : Zeynel
Sonbahar Yangını 2005 : Kerem
Kaybolan Seneler 2006 -misafir oyuncu
Avrupa Yakası 2005 : Demir
Uy Başuma Gelenler 2004 : Volkan
Filmleri
Bizim Köyün Şarkısı 2018
Babamın Kanatları 2016 – Resul
Son Mektup / Film 2015 : Tayyareci Salih Ekrem Yüzbaşı
Mucize 2014 – Cemilo
DekupeKısa Film 2011 – Serkan
KısmetKısa Film 2004 – Kadir

Bir cevap yazın