Masumlar Apartmanı İnci'nin Kardeşi Ege Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı İnci'nin Kardeşi Ege Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı İnci’nin Kardeşi Ege Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı İnci’nin Kardeşi Ege Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi İnci’nin Kardeşi  Ege şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Emir Özden 21 Ekim 1996 tarihinde İstanbul ’da doğmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Kadir Has Üniversitesinde almıştır. Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Ege dizideki rolü gereği mesullük üstlenmeyi hoşlanmayan serseri ve aynı zamanda isyankar ruhlu birisidir. 
Suçsuzlar Apartmanı İnci’nin Kardeşi Ege rolü ile ekranlara gelen Emir Özden 2012 senesinde Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam filminde rol almıştır. 2013 senesinde Böyle Bitmesin adlı filmde rol alan oyuncu 2014 senesinde Anekdot Defteri filminde oynamıştır. 
2015 senesinde hoşlanılan ve büyük bir beğeni ile izlenen Poyraz Karayel adlı dizide oynayan Emir Özden bir sene sonra Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde oynamıştır. 2017 senesinde Emre şahsiyeti ile Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alan oyuncu Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Ege rolünü canlandırmaktadır.

Masumlar Apartmanı İnci'nin Kardeşi Ege Kim? Gerçek ismi Suçsuzlar Apartmanı İnci’nin Kardeşi Ege Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Ege Emir Özden Oynadığı Diziler
Suçsuzlar Apartmanı Ege – 2020
Kanatsız Kuşlar Emre – 2017
Umuda Kelepçe Vurulmaz – 2016
Poyraz Karayel – 2015
Anekdot Defteri – 2014
Böyle Bitmesin – 2013
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam – 2012
Suçsuzlar Apartmanı Ege şahsiyetini canlandıran Emir Özden hakkında balakalar verdiğimi yazımızın burada sonuna geldik. Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Neriman hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın