Masumlar Apartmanı Gamze Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Gamze Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Gamze Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Gamze rolünü canlandıran Gökçe Aydın hakkında ayrıntılı balakalara haberin devamından ulaşabilirsiniz…
Masumlar Apartmanı Gamze Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Gamze Kim? 
Suçsuzlar Apartmanı Gamze dizide Neriman ’ın dostudur. Emre’ye saklıdan aşık olan Neriman sınıfa yeni gelen Gamze ile aşkına bir adım daha uzaklaşacak galiba. Suçsuzlar Apartmanı Gamze dizinin ana mevzusu dışında geçen zamanlarda bol bol ekranlara gelecektir. 

Suçsuzlar Apartmanı Gamze Reel İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Gamze kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Gökçe Aydın İstanbul şehrinde 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Tarım Ekonomisi bvefatı mezunudur. @gokceaydınk kullanıcı adı ile instegramda yer almaktadır. 
Gökçe Aydın 2019 senesinde Canevim dizisi ile kariyerine başlamış ve 4N1K dizisi ile devam etmiştir. Tutunamayanlar adlı dizide rol alan oyuncu şimdilerde Suçsuzlar Apartmanında Gamze rolü ile yer almaktadır. 
2019 – Canevim
2019 – 4N1K
2020 – Tutunamayanlar
2020 – Suçsuzlar Apartmanı
Suçsuzlar Apartmanı Gamze kişiliğini canlandıran Gökçe Aydın hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Suçsuzlar Apartmanı İzleyici Yorumları Bvefatından düşüncelerinizi bekliyoruz. 

Bir cevap yazın