Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Ela Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Ela kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Ceren Yüksekkaya İstanbul 1984 doğumludur. Deniz Dalgıçkaya Menajerlik oyuncusu olan Ela Pera Hoş Sanatlar Tiyatro Konservatuvar Bvefatında mezun olmuştur. 
2016 senesinde Suskun Palavralar adlı dizide canlandırdığı Hale şahsiyeti ile kariyerine başlayan oyuncu 2018 senesinde Savaşçı adlı filmde rol almıştır. Aynı sene Güven adlı dizide Fidan şahsiyetine hayat veren Ceren Yüksekkaya şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Ela rolü ile ekranlara gelen oyuncudur. 
Ceren Yüksekkaya Yer Aldığı Diziler ve Filmler
2016 – Suskun Palavralar Hale
2018 – Savaşçı
2018 – Güven Fidan
2020 – Suçsuzlar Apartmanı ElaSuçsuzlar Apartmanı Dizisi Ela Kim
Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Ela kişiliğini canlandıran Ceren Yüksekkaya hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Trt ekranlarının hoşlanılarak izlenen dizisinde bu hafta da izleyenleri oldukça hoş bir bvefat bilave ediyor olacak. 
Han’ın ablası ve İnci’nin dedesi Han ve İnci arasındaki ilişkiye mani olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. İkili ise bu maniler karşısında nasıl bir yol izleyecekleri hakkında işbirliği yapacak. Öbür yandan Suçsuzlar Apartmanı Gülben ise artık bir ilişki yaşamak istemektedir. Ablası ise altına işeyen birisi ile kim dostluk eder diyerek onun iftiharını kırar. 
Gülben şişli çarşafların saklandığı dairenin kapısının sarih olduğunu ve içeriden koku geldiğini dinleyince oraya doğru yönlenir. İçeride Gülben’in ağladığını gören İnci’nin Kardeşi Ege ile Gülben arasında nasıl br etkileşim hakikatleşecek merak mevzusu. 
 

Bir cevap yazın