Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? Yorumlar
Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? Yorumlar

Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? Yorumlar

Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? Yorumlar

Masumlar Apartmanı dizisi ilk bölümü ile 15 Eylül akşamı Trt 1 ekranlarında yayınlandı. Dizide hijyen takıntısı olan Safiye Karakteri ön planda olurken dizideki hemen tüm karakterler ilk bölümde tanıtıldı. Peki Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? İşte Masumlar Apartmanı 1. Bölüm Özeti ve Oyuncu Kadrosu
Masumlar Apartmanında Han Babası ve 3 kız kardeşi ile birlikte oturmaktadır. Babası Hikmet bir kaç kez kriz geçirmiş ve ilaçlarını düzenli olarak kullanması gereken hasta birisidir. Han ise kendisine ait bir şirketi olan ve oturdukları apartmanın sahibi olan kişidir. Han’ın Safiye, Gülben ve Neriman isimli kız kardeşleri vardır. 
Safiye annesi tarafından kötü bir şekilde yetiştirilerek psikolojisi bozulmuştur. Masumlar Apartmanı Safiye evin içinde hemen her şeyi 3-4 defa yıkayan mutfağına kimseyi sokamayan hastalık hastası birisidir. 

Masumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? YorumlarMasumlar Apartmanı Dizisi İzlendi mi? Yorumlar

Masumlar Apartmanı Dizisi Reytingleri Nasıl? 

Safiye kardeşlerinin annesi zanneder kendisini ve annesinin ona yaptıkları tüm kötülüğü yapmaya çalışır. Safiye evin her tarafını çamaşır suyu ile yıkar ve camların açılmasına izin vermez. Abisinin evlenmesi ve kız arkadaşı olması düşüncesi bile onu deli etmeye yeter. Annesinin elbiselerini ve gazetelerini saklar. 
Masumlar Apartmanı Safiye’nin kardeşi Gülben ise ablasının her dediğini yapan ve geceleri yatağını ıslatan bu yüzden de ablasının sözünden ve psikolojik baskısından kurtulamayan bir kızdır. Ablasının yaptıklarına çoğu zaman gözyaşları ile katlanan ve öz güveni olmayan birisidir. 
Masumlar Apartmanı Neriman ise evin en küçük kızıdır Lise son sınıfta okumaktadır. Sınıftaki bir çocuğa aşıktır. Ancak çocuk bir başka kız ile ilgilenmektedir. Neriman Astım hastasıdır. Ablası Safiye ona annesinin kendisine yaptıklarını yapmaya çalışmaktadır. Neriman’ın en büyük destekçisi babası ve Abisi Kan’dır.

Masumlar Apartmanı Dizisi İzleyici Yorumları

Masumlar Apartmanı İnci ise dedesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Doğum gününde annesini kaybetmiştir. Erkek Arkadaşı Uygar onun doğum gününde evlilik teklifi eder ancak İnci bu teklifi kabul etmez ve hiç bir şey demeden oradan uzaklaşır. Eve giderken araba ile kazaya karışır. Kazanın diğer tarafı ise Han’dır. Han’ın kolu incildiği için onu hastaneye götürür. Burada Han ve İnci oldukça yakınlaşır. İnci ertesi gün evlerini taşır. Taşındıkları apartman ise Masumlar Apartmanıdır. 
Masumlar Apartmanı Uygar İnci’nin takıntılı aşkıdır. Ona evlilik teklif eder ama reddedilir. Ancak inci’nin peşini bırakacağa benzemez. 
Masumlar Apartmanı Esra İnci’nin en yakın arkadaşıdır. Her zaman onun yanında olan birisidir. İnci Han’ın yanında hastanede bulunurken onun yanına giden taşınmasına yardımcı olan en yakın arkadaşıdır. 
Masumlar Apartmanı Dizisini Nasıl Buldunuz? Düşünce ve görüşlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın