Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Hakikat İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi İnci kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Trt ekranlarında yakında ekranlara gelmesi bilave edilen dizide Han kişiliğinin aşık olacağı İnci rolünü oynayacak olan Farah Zeynep Abdullah 2010 senesinde Öyle Bir Geçer Zamanki Dizisi ile kariyerine başlamıştır. 
Bu dizide Aylin rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2014 senesinde Kurt Seyit ve Şura adlı projede Şura rolünü oynadı. 2013 senesinde Kelebeğin Düşü adlı filmde Mediha şahsiyetine hayat veren oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler şunlardır. 
Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı İnci şahsiyeti ile ekranlara gelen Farah Zeynep Abdullah Antalya Televizyon Mükâfatları – En İyi Destekçi Kadın Oyuncu mükâfatını 2011 senesinde almıştır. Ayrıca 2013 senesinde 18. Sadri Alışkın Tiyatro ve Sinema Mükâfatları – Destekçi Rolde Senenin En Başarılı Kadın Oyuncusu mükâfatına layık görülmüştür. Yeniden 2014 senesinde  46. Sinema Yazarları Derneği Mükâfatları En İyi Destekçi Kadın Oyuncu mükâfatına layık görülmüştür. 

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura
2013 Kelebeğin Düşü – Mediha Sessiz
2014 Bi Minik Eylül Sorunu – Eylül
2014 Unutursam Fısılda – Ayperi
Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi Suçsuzlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Hakikat İsmi 

Birbirinden iddialı diziler ile yeni sezona hazırlanan Trt ekranlarında Suçsuzlar Apartmanı dizisi çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu ’nun “Madalyonun İçi” adlı romanındaki hakikat hayat öykülerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Suçsuzlar Apartmanı Dizisi İnci ile dizide Suçsuzlar Apartmanı Han şahsiyeti ile aşk yaşayacaktır. 

Bir cevap yazın