Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Reel ismi

Suçsuzlar Dizisi Han şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Birkan SOKULLU 1985 İstanbul doğumludur. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ekranlarının yeni dizisi Suçsuzlar apartmanı İnci kişiliği ile aşk yaşayacak olan Han kişiliği hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazının devamında. Kısa bir vakit sonra Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ekranlarında yayınlanması bilave edilen Suçsuzlar apartmanı dizisi reel hayat öyküsünden esinlenerek uyarlanmış bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi oyuncular yer almaktadır. Birkan SOKULLU ise Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Han rolünü canlandıracak olan addır.  

Suçsuzlar Dizisi Han ailesine bakmak için konutu ile işi arasında yaşayan bir şahsiyettir. ancak Suçsuzlar Dizisi İnci ile tanışmasından sonra hayatı sanki değişecektir. İnci’nin peşinden koşarken onun mutluluğu ile hayat bulacaktır. Suçsuzlar Han şahsiyetini canlandıran Birkan SOKULLU Kim? İşte Ayrıntılar 

Suçsuzlar Apartmanı Birkan Sokullu Han Kişiliği Kim? 

Suçsuzlar apartmanı Dizisi Han şahsiyetini canlandıran  Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. İstanbul şehrinde bulunan  Maltepe Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema bvefatında eğitim almıştır. üniversite yarıyılında aynı zamanda mankenlik yapmıştır.  2003 senesinde  katıldığı Best Model of Turkey müsabakasında üçüncülük mükâfatını almıştır. Uzun boyu ile dikkat toplayan oyuncu 1.87 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. Oyuncu Terazi burcudur.
Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı Han rolü ile ekranlara gelen oyuncu kariyerine Melekler korusun adlı dizi ile 2008 senesinde başlamıştır. Bu dizide Levent şahsiyetini canlandırmıştı. Elif dizisinde Mustafa, Ufak Bayanlar Dizisinde Ayaz olarak rol aldı. Başarılı oyuncu son olarak 2019 senesinde Bir aile Öyküsü adlı dizide Berk rolü ile ekranlara gelmişti. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek ismi Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Reel ismi 
Birkan Sokullu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Bir Aile Öyküsü Berk Tv Dizisi
2018 – Yaşamayanlar Numel TV Dizisi
2017 ­- Gecenin Ötesi Cihangir/CinoTV Dizisi
2017 ­- Surat Surata Cihangir TV Dizisi
2016 ­- Hayat Şarkısı Kerim TV Dizisi

2015 – Beyaz Gece Rüzgar TV Dizisi

2014 ­- Kurt Seyt & Shura Petro­ Borinsky TV Dizisi
2013 ­- Fatih Şehzade Mustafa TV Dizisi
2012 ­- Ucurum Ulaş TV Dizisi
2010 -­ Ufak Gizemler Demir TV Dizisi
2008 -­ Ufak Bayanlar Ayaz TV Dizisi
2008 ­- Elif Mustafa TV Dizisi
2008 -­ Melekler Korusun Levent TV Dizisi

Suçsuzlar Apartmanı Han şahsiyetini canlandıran Birkan Sokullu hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Suçsuzlar Han giydiği giysi ve aksesuarların marka model ve maliyet balakaları hakkındaki suallerinizi bu alandan yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın