Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek ismi
Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek ismi

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek ismi

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Esat Kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 İzmir doğumludur. Sahne Sanatları ve Oyunculuk eğitimlerini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde bitirmiştir. Akrep Burcu olan oyuncu 2014 senesinde Şeref Sorunu adlı dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır.

Suçsuzlar Apartmanı Han’ın Dostu Esat Han ile mektep ve yurt dostudur. Han ile birlikte yurt dışında birlikte okuyan Esat Han’ı işvereni gibi görmez. Onun çocukluk dostudur.Han’ın kardeşlerine olan düşkünlüğü ve kardeşlerinin gidişatını bilmeyen Esat Han’ı sıkıştırarak neyi olduğunu sorar. Han ise Konuttaki gidişatları dostu Esat’a şimdilik anlatamaz. 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Esat dizide yaşamına doğru bir kadının girmesini bilave etmektedir. Yaşamına doğru bir kadın ile birlikte baba olmak istemektedir. Aşk ve Mavi Dizisinde İsmet kişiliği ile hemen herkes tarafından tanınan oyuncu şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı Dizisinde Esat rolünü canlandıracaktır. 
Suçsuzlar Apartmanı Trt ekranlarında Salı akşamları izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizinin ilk bvefatı 15 Eylül akşamı ekranlara gelecek. Dizinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Uğur Uzunel’in rol aldığı bazı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Suçsuzlar Apartmanı 2020, 
Afili Aşk Erkut Özkayalı, 
Aşk ve Mavi 
 Şeref Sorunu Selim,
Ağır Roman Yeni Dünya

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Asıl İsmi 

Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Uygar kişiliği hakkında sizlere bir evvelki yazımızda balakalar vermiştik. Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Esat kişiliği hakkında düşünce ve görüşlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın