Masterchef Türkiye Tunahan Ak Nereli? Kaç Yaşında
Masterchef Türkiye Tunahan Ak Nereli? Kaç Yaşında

Masterchef Türkiye Tunahan Ak Nereli? Kaç Yaşında

Masterchef Türkiye Tunahan Ak

MasterChef  Türkiye Tunahan Ak bu yılki sezonda müsabakanın ana kadrosuna giren ad olmayı başardı. Masterchef Türkiye müsabakası hayranları müsabakada ilk 16 arasına kalan Masterchef Tunahan Ak’ın Nereli olduğunu ve yaşını merak ediyor. Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Ayrıntılar Haberin devamında…

Sevilerek izlenen Tv 8 ekranlarındaki müsabakada Tunahan Ak ilk turlardaki performansı ve mizahları ile hoşlanılan bir müsabakacı olmayı başarmış birisidir. Müsabakanın ilk turunda jüri abonelerinden iki evet alarak bir üst tura çıkmayı sağlama bağlayan genç müsabakacı sonraki turda rakiplerinde iyi yemekler yaparak bir üst tura çıkmayı başardı. 

Masterchef Türkiye Tunahan Ak Kim? 

Tunahak Ak Müsabakaya İstanbul şehrinden katılıyor. Şimdilerde 19 yaşında olan müsabakacı lise eğitimlerini Aşçılık üzerine almıştır. Aşçıların Başkenti Bolu’da 4 yıl yatılı okuyarak aşçılık eğitimleri alan Tunahan Kadıköy İlçesinde bir çikolata restoranında çalışıyor. 

Masterchef Tunahan Ak Kariyeri 

Tunahan müsabakanın ilk üzüntüye turunda Tatlı patates yatağında bonfile yemeği ile jüri, azalarının karşısına çıkmıştı. Tunahan’a  Somer şef  hayır derken değişik jüriler ise evet demiş ve böylelikle müsabakacı bir sonraki tura kalmayı başarmıştı. 

Tunahan Ak  bir sonraki üçlü düelloda ise  Mehmet Şef ’in imza yemeği ciğerli taze kabak çorbası yapmıştı. Müsabakada  Azadeh ve Mehmet ile birlikte düello yapan Tunahan en iyi çorbayı yaparak bir üst tura çıkmayı başardı. 

Bir cevap yazın