Masterchef Hüsnü Aşçılık Kariyeri Nedir?
Masterchef Hüsnü Aşçılık Kariyeri Nedir?

Masterchef Hüsnü Aşçılık Kariyeri Nedir?

Masterchef Hüsnü Kim?Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu Kim? 

Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu müsabakada son üzüntüye oyununa kalan adlar arasında gayretine devam ediyor. MasterChef Türkiye 2021  Hüsnü Kiremitçioğlu’nun Aşçılık Kariyeri ile kendisi hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu Kim? 

Bu yılki Masterchef Türkiye müsabakasının dikkat toplayan müsabakacılar arasında yerini alan  Hüsnü Kiremitçioğlu 36 yaşında ve müsabakaya Balıkesir şehrinden katılıyor. Aşçılık Kariyerini 8 seneden bu yana sürdüren müsabakacının kariyeri oldukça iyi. 

Müsabakada evvelki üzüntüye oyunlarında Levrek Polenta yemeği ile jüri abonelerinin karşısına çıkan Hüsnü Kiremitçioğlu, Danilo şef ve Mehmet şeften eve oyu almış ve bir üst tura çıkmayı başarmıştı. 

Bu sezonki müsabakanın 3. üzüntüye turunda Rabia ve Efe adlı müsabakacılarla birlikte yaptıkları yemekler ile jüri karşısına çıkan Hüsnü  kendilerine verilen 50 dakika içinde pideli köfte yemeğinden alnının akı ile çıkmayı başardı. 

En iyi Pideli Köfte yaparak bir sonraki tura çıkmayı sağlama bağlayan Hüsnü bakalım ilk 16 müsabakacı arasına girebilecek mi hep birlikte göreceğiz. 

Masterchef Hüsnü’nün sosyal medya hesabı ise husnukiremitcioglu/ dur. 

Bir cevap yazın