Masterchef Can Güngör Kim? Canavar Can
Masterchef Can Güngör Kim? Canavar Can

Masterchef Can Güngör Kim? Canavar Can

Masterchef Can Güngör Kim? Nereden Katılıyor

Masterchef Can Güngör 23 yaşında ve müsabakaya İstanbul şehrinden katılıyor. Canavar Can tişörtü ile müsabakaya katılan Can Güngör sarı saçları ile dikkat toplayan ad oldu. Sosyal medyada da videolar sürükleyen Canavar Can müsabakada 19 Temmuz akşamı yarışan ad oldu.
Masterchef Can Güngör Kim? Canavar CanMasterchef  Canavar Can
İlkokulda basketbolu canavar gibi oynadığı için hocayı tarafından konulan bir lakap olduğunu söyledi. Canavar Can Balık Patates ve Tartar Sos ile müsabakaya katılıyor. 
Masterchef Can talebe. Sosyal medyada her türlü videolar sürüklediğini söyledi. Oldukça heyecanlı olan müsabakacı aynı zamanda oldukça konuşkan bir yapıda. Jüri azalarının fotoğraflarını onların tabakları üzerine koyan müsabakacıya Mehmet şef youtube izleyicisi olmadıklarını söyledi.  

Masterchef Can Güngör Kim? Canavar CanMasterchef Can Güngör Kim? Canavar Can

Masterchef Canavar Can’ın yaptığı yemeği değerlendiren jüri azaları arasından Mehmet Şef ve Somer Şef evet derken Danilo Şef ise hayır dedi. Bir üst tura katılmaya hak kazanan Canavar Can bakalım değişik turda nasıl bir performans sergileyecek. masterchef-walison-fonseca hakkında ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın