Masterchef Berk İlter Kim?
Masterchef Berk İlter Kim?

Masterchef Berk İlter Kim?

Masterchef Berk İlter Kim?

Masterchef Berk İlter 20 yaşında ve aşçı. Müsabakaya İstanbul şehrinden katılan müsabakacı Tokat’lı. 13 yaşından beri bu iş ile uğraşan müsabakacı kendisini göstermek istiyor. Sos Chikken yapacak olan müsabakacı yasemin pirincinden pilav da yaptı. Yapacağı yemek ile tüm jüri azalarını etkilemeyi düşünen müsabakacı Berk İlter oldukça geniş bir menü ile müsabakaya katıldı.
Masterchef Berk İlter Kim?Masterchef Berk İlter Kim?3 Evet ile bir üst tura katılmaya hak kazanan müsabakacının yemeğini 3 şefte olukça beğendi. Mehmet şef yemeğin oldukça iyi olduğunu dile getirirken biraz gönülsüz olduğunu vurguladı. Daha hırslı olmasını istediği Berk için Mehmet Şef önlüğü annesi ile birlikte gelen müsabakacıya teslim etti.

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Müsabakacıları programın müdavimleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Tv 8 ekranlarında kısa bir müddet sonra başlaması bilave edilen müsabakada yer alacak olan tüm müsabakacıları sitemiz bu bvefatından sizlere tanıtacağız. Bu sezon 17 Temmuz Cuma akşamı ilk bvefatı ile ekranlara gelecek olan yarıma programında yer alan müsabakacılar hakkında ayrıntıları vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz.

Beğenilen müsabaka programında geçen yıl 80 aday tv ekranlarında birbirleri ile yarışmış ve geriye 16 aday kalmıştı. Müsabakada Yedek yarışmacılardan da elenen adların yerine yenileri gelmişti. Bu sezonda geçen sezon olduğu gibi bir çok adın tv karşısına çıkacağı hipotez ediliyor. MasterChef 2020 müsabakasında bu sezon adaylar covit sebebi ile videolu başvuru yaptılar.

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Şefler

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Müsabakacıları 
Beğenilen müsabakada geçen yıl 3 başarılı şef müsabakada yer almıştı. Bu yıl da aynı kadro ile devam etmesi bilave edilen Masterchef müsabakasında Müsabakası Şeflerini Tanıyalım….

MasterChef Danilo Zanna 

MasterChef müsabakasında yer alan şeflerden olan Danilo Şef aslen İtalyan’dır. Tuğçe Demirbilek ile evlidir.

MasterChef Somer Sivrioğlu 

1971 senesinde dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bvefatı’nden mezun olmuştur.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya 

İstanbul’da Wyndham Grand İstanbul isimli lüks otelin şefliğini yapmaktadır.

Bir cevap yazın