Masterchef 2021 Yeni Sezon Yarışmacıları Tam Liste
Masterchef 2021 Yeni Sezon Yarışmacıları Tam Liste

Masterchef 2021 Yeni Sezon Yarışmacıları Tam Liste

Masterchef 2021 Yeni Sezon Yarışmacıları Tam Liste

Masterchef Türkiye 2021 yeni sezonu ön üzüntüye müsabakaları ile birlikte başladı. Tv 8 ekranlarının en çok izlenen müsabaka programları arasında yer alan yemek müsabakasında bu yılda bir çok aday ön üzüntüye için yaptıkları yemekler ile ter döküyor. Müsabakada bu yıl ön üzüntüye oyununu oynayan adayların bütün listesini haberimizin devamında bulabilirsiniz. İşte Masterchef 2021 müsabakacıları bütün kadro…

Masterchef Emre Özmen Kim?

Üzüntüye müsabakacıları arasında bulunan Emre Özmen aslen Gaziantepli. Amerika ülkesinin California şehrinde büyüyen müsabakacı 16 yıl bu ülkede kalmış.

Masterchef Tuğba Yamaner Kim?

Masterchef Tuğba Yamaner müsabakaya başkent Ankara’dan katılıyor. Şimdilerde  30 lu yaşlarda olan müsabakacı organizasyon işini bırakarak mutfağa giren adlardan 

Masterchef Mahmut Aziz Buğra Çelik Kim?

Üzüntüye adayları arasında yer alan Mahmut Aziz  Kırşehir şehrine bağlı Çiçekdağlı ilçesinden müsabakaya katılıyor. Şimdilerde 29 yaşında olan müsabakacı 6 yıldır mutfaklarda muhtelif alanlarda çalışıyor. 

Masterchef Tuğba Meliha Yener Kim?

Üzüntüye adayları arasında yer alan Tuğba Meliha Yener 1982 Ankara doğumludur. Pasta Şefi olan müsabakacı konutlu. Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği idaresinde yer alan müsabakacı 2018 senesinden bu yana Etimesgut Belediyesi Etisem ’de Akılda Öğretici olarak misyon yapıyor. 

Masterchef Samet Enes Hakyemez Kim?

Üzüntüye yarışlarına katılan Samet Enes Hakyemez Antalya şehrinin Manavgat ilçesinden müsabakaya katılıyor. Aslen Konyalı olan müsabakacı şimdilerde 20 yaşında. 7 Yıldır mutfak ile haşır neşir olan Hakyemez aşçılık yapıyor.

Masterchef Nergiz Veliyev Kim?

MAsterchef Nergiz hanımın annesi  Azerbaycanlı ise  Karslı. Takribî olarak 6 yıldır Pastacılık yapmaktadır.

Masterchef Sergen Araz Kim?

Masterchef 2021 üzüntüye müsabakalarına katılan Sergen Araz  diksiyon ve  haber spikerliği eğitimi almıştır. 

Masterchef Hasan Biltekin Kim?

Geçen sezon da katıldığı maratonda 3 evet oyu aldı ancak annesinin rahatsızlığı sebebiyle müsabakaya katılamadı ve onun yanına döndü. Piramit tavuk ile yarışacağı jüri karşısına çıkan müsabakacının bugünkü performansı da merak edilerek bilave ediliyor. Kendisine olan güvenini “Ben olsam Serhat biltihapçılık kazanamazdı” laflarıyla gösterdi. Nevşehir Beleidyespor’un da aşçılığını yapıyor.

Masterchef Ümit Asil Berber Kim?

Masterchef 2021 Ümit Asil Berber Bodrumdan müsabakaya katılıyor. Aslen İzmir Göztepeli olan müsabakacı emlakçılık yapıyor. 

Masterchef Nuran Çiççiler Kim?

Masterchef Türkiye 2021 müsabakasına Antalya’dan katılan Nuran hanım  50 yaşında ve 3 çocuk annesi. Eşinin işi  turizmcilik olan müsabakacı 27 Haziran akşamı üzüntüye yarışına katıldı.

Masterchef Füsun Alemdağ Kim?

Üzüntüye müsabakasına katılan Füsun Alemdağ şimdilerde  58 yaşında. Sosyoloji mezunu. Turşu aşı ile birlikte kendi yaptığı ekmek ile jüri karşısına çıktı.

Masterchef Hira Alkan Kim?

Masterchef Hira Alkan 19 yaşında. Psikoloji talebesi. Aslen Karslı ancak Ankara’dan müsabakaya katılıyor. 

Masterchef Berke Kızıltepe Kim?

Berke Kızıltepe 24 yaşında. Aşçılık yapıyor. Doğrama işlerinde iyi olduğunu ancak sürat mevzusunda iddiasını ortaya koyamayacağını dile getirdi. 

Masterchef Yasemin Çelik Kim?

Yasemin Çelik 40 yaşında. Konya’dan müsabakaya katılıyor.  Damgalamayı arka tarafta yapması ve birçok aşanayı hazır getirmesiyle Mehmet Şef kendisine takıldı. 

Masterchef Alp Bedirhan Kıbıcı Kim?

Masterchef Alp 24 yaşında ve müsabakaya İstanbul şehrinden katılıyor. Mühendislik okurken Gastronolojiye geçiş yapan müsabakacı işi babası istememesine karşın seçtiğini ifade ediyor. 

Masterchef Afide Sönmez Kim?

Masterchef Afide Sönmez 29 yaşında ve özel bir müessesede din kültürü hocayı olarak çalışıyor. Hünkar Beğendi yemeği yaparak elemeye katılan Afide hanım en iyi yaptığı yemeğin hünkar beğendi olduğunu ifade ediyor. Jüri azalarından geçer anekdot alamayan Afide hanım yıla tekerrür geleceğini ifade ederek müsabakadan elendi.

Masterchef Tahsin Minik Kim?

Masterchef müsabakasına 26 Haziran akşamı yapılan üzüntüye turuna katılan Tahsin Minik 23 yaşında. Aslen Trabzonlu olan müsabakacı doğma büyüme Kocaeli şehrinden. Alirıza beyin damadı olarak kendisini tanıtan müsabakacı 10 seneydi aşçılık yaptığını ifade ediyor. Soman balığı ile üzüntüye turuna katılan müsabakacı yemeğini oldukça hoş anlattı. Soman yemeğini oldukça beğenen şefler günün en lezzetli yemeğini yediklerini ifade ettiler. Tahsin Minik elemeden 3 evet almayı başardı. 

Masterchef Melis Kim?

32 yaşında olan Melis İzmir’li. Eşi İtalyan olan müsabakacı 26 Haziran akşamı yarıştı. 

Masterchef Oktay Ahmet Kim?

Oktay Akmet 23 yaşında aslen Bulgaristan’lı olan müsabakacı Çek Cumhuriyetinden geliyor. Aşçı destekçiliği yapan müsabakacı bu iş için diş doktorluğunu bırakmış. İki kardeş olan müsabakacının abisi hekim. Hali Hazırda Çek Cumhuriyetinde yaşayan müsabakacının anne ve babası Bulgaristan Türkü. Yemeğine sosunu yetiştiremeyen müsabakacı şeflerden geçer oyu alamadı. Yıla direk biltihapçı tura davet aldı.

Masterchef Aramsol Kim? Koreli Müsabakacı

Masterchef 2021 müsabakacına Kore’den katılan Aramsol Kım 27 yaşında. 7 yıl evvel Türkiye’ye geldiğini ifade eden müsabakacının ailesi buraya göt etmiş. Türkiye’yi çok hoşlandığı söyleyen müsabakacı lakabının şişko olduğunu söylüyor. Jüri Aboneleri tarafından evet reyleri alarak beyaz önlüğü şimdilik alarak bir sonraki tıra geçmeyi başardı.

Masterchef Deniz Yılmaz Kim?

Deniz Yılmaz 23 yaşında. Ankara’dan müsabakaya katılıyor. Aslen Artvinli olan müsabakacı Dana Bonfile ile ön elemeye katılıyor. Mühendis olan müsabakacı bu alanda eğitim almamış. Deniz jürilerden hayır alarak bu yılki müsabakacılar arasında yer almayacak.

Masterchef Mert Yılmaz  Kim?

Mert Yılmaz müsabakaya  Los Angeles’tan gelerek katılıyor. Sarı açları ile dikkat toplayan Mert oldukça neşeli.

Masterchef Oktay Uğur Kim?

Masterchef 2021 yeni sezon müsabakacıları Masterchef  2021 Oktay Uğur 27 yaşında aşçıdır. Müsabakaya geçen yılda katılan ancak ön elemelerde elenen müsabakacı bu yıl müsabakaya et yemeği ile katılıyor.

Masterchef Berk Vural Tümörün Kim?

Berk Vural Tümörün 23 yaşında. İstanbul’dan müsabakaya katılıyor. YDil Balığı ile ön elemeye katıldı. 

Masterchef Oğulcan Aykanat Kim? 

Oğulcan Aykanat 27 yaşında. Aşçılık ve gayrimenkul danışmanlığı yapıyor.  Aslen Eskişehirli. Ciğer yemeği ile ön elemeye katıldı. 

Masterchef Emir Aygün Kim? 

Emir Aygün 20 yaşında. 4 yıldır yemek sektöründe çalışıyor. Bir kardeşi ve bir de ağabeyi var. Aslen Makedonyalı. Motor seven ve sürat tutkunu olduğunu ifade ediyor.

Masterchef Burak Ünsal Kim? 

Masterchef Burak Ünsal aslen Adanalı. 24 yaşında. Takribî olarak 7.5 yıldır Aşçılık yapan müsabakacı 26 Haziran akşamı yapılan elemelere katıldı.  @burakuunsal profilinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın