Mahkum Dizisi Sasha Gerçek ismi Kariyeri
Mahkum Dizisi Sasha Gerçek ismi Kariyeri

Mahkum Dizisi Sasha Gerçek ismi Kariyeri

Mahkum Dizisi Sasha Gerçek ismi KariyeriMahkum Dizisi Sasha 

Mahkum Dizisi Sasha Karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Fox ekranlarında yayımlanması beklenen MF Yapım imzalı Innocent Defendant isimli diziden uyarlama Mahkum dizisinde rol alan oyuncular ve karakterler yavaş yavaş kulislerden gelen haberler ile belli olmaya başladı. (Birsen Altuntaş haberine göre) Bu oyunculardan birisi de Hayal Köseoğlu oldu. Başarılı oyuncu Hayal Köseoğlu’nun Mahkum Dizisinde Sasha karakterini canlandırması bekleniyor. 

Mahkum Dizisi Sasha Kim?

Mahkum dizisi Sasha karakterini canlandıran  Hayal Köseoğlu İstanbul ilinde 20 Aralık 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  Drama ve Oyunculuk üzerine İstanbul Aydın üniversitesinde tamamlamıştır. @hayalkoseoglu kullanıcı ismi ile sosyal medyasına ulaşılabilir. 
Başarılı ve Güzel oyuncu Hayal Köseoğlu’nun Mahkum Dizisinde Savaş Yesari için çalışan Sasha isimli karaktere hayat vereceği tahmin ediliyor. 
Şimdilerde Mahkum Dizisi Sasha rolünü canlandırması beklenen Hayal Köseoğlu dizi kariyerine Mahallenin Muhtarları isimli dizi ile başlamıştır. 
Aşkı Memnu ve Muhteşem Yüzyıl isimli dizilerde rol almıştır. Derya karakteri ile Arkadaşlar İyidir dizisinde rol lan oyuncu İstanbul’lu Gelin dizisinde Zeynep rolünü oynamıştır. Son olarak Mucize Doktor Dizisinde Açelya Hemşire rolünde yer almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 
1999 Mahallenin Muhtarları – Zekiye
2008-2010 Aşk-ı Memnu – Pelin
2011 Muhteşem Yüzyıl – Nilüfer Hatun
2016 Arkadaşlar İyidir – Merve Altınköprü
2017 Ufak Tefek Cinayetler – Derya
2017-2018 İstanbullu Gelin – Zeynep
2021 Bonkis – Özge
2019-2021 Mucize Doktor – Açelya Dingin
2021 Mahkum – Sasha
 

Mahkum Dizisi Sasha Son Bölüm Giysileri

Mahkum Dizisi Sasha karakteri ile dizide yer alan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu Mahkum Dizisi Son Bölümde giyeceği elbise ve kıyafetler, dizi kombineleri, etekler, kazaklar, ayakkabı ve kullandığı saat, küpe, kolye gibi aksesuar ve takıların marka model ve Fiyatı hakkında bu bölümde detayları bulabilirsiniz. Sasha’nın Dizide giydiği elbiseler hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
 
Mahkum dizisi Sasha karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.

Bir cevap yazın