Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kim?
Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kim?

Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike Kim?

Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kim?Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike Kim?

Mahkum Dizisi Birinci kısımda Barış şahsiyetinin  öldürdüğü Melike şahsiyetini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kim?Mahkum Dizisi  Melike Kim?

Fox ekranlarında ilk kısmı ile bu akşam ekranlara gelen Mahkum Dizisinde iki şahsiyete birden hayat İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı makûs kişilik olan Barış’ın gece kulübünde tanıştığı ve sonrasında öldürdüğü Melike şahsiyetini canlandıran genç oyuncu merak mevzusu oldu.

Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike şahsiyetini canlandıran oyuncunun gerek ismi Simgesu UYSAL’dır. Genç marifet Mahkum Dizisinde Misafir oyuncu olarak yer alarak birinci kısımda senaryo gereği can vererek diziye veda etti.  

Simgesu Uysal Kim? 

Mahkum Dizisinde rol alan Simges Uysal Eskişehir doğumludur. Genç Oyuncu Kadrosumızdan olan Simgesu Uysal Akdeniz Üniversitesi radyo televizyon ve sinema kısmı  mezunudur. ag_menajerlik oyuncusu olan Simge Su Uysal dizinin ilk kısmında dizinin ana mevzusunu oluşturan cinayet hadisesinin mağduru rolü ile büyük bir zafere imzalaydı. 

Mahkum dizisinde rol alan galibiyetli ve hoş oyuncu Simgesu Uysal’in İnstagram adresine @simlivetehlikeli kullanı ismi ile erişebilirsiniz.

Var olduğum günden beri sanat için yaşıyorum. Değdiğim her şeyde hoşu vazgeçmek ismine eser üretiyorum. Tiyatro oyuncusuyum. Kamera önü oyunculuk eğitimleri aldım. Radyo, Televizyon ve Sinema okudum. Fotoğraf, çizim, heykel yapıyorum. Elbise ve takı planlayıp onları dikiyor, örüyor ve yapıyorum. 

 

 

Bir cevap yazın