Mahkum Dizisi Barış ve Savaş'ın Sevgilisi Büge Kim?
Mahkum Dizisi Barış ve Savaş'ın Sevgilisi Büge Kim?

Mahkum Dizisi Barış ve Savaş’ın Sevgilisi Büge Kim?

Mahkum Dizisi Büge Kim? Gerçek ismiMahkum Dizisi Barış ve Savaş’ın Sevgilisi Büge Kim? 

Fox ekranlarında şehirk bvefatı ile bu hafta yayınlanacak olan Mahkum Dizisi oyuncu kadrosu netleşirken dizide Barış ve Savaş kardeşle ile aşk yaşayacak olan Büge Yesari hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Mahkum Dizisi Büge Kim? Gerçek İsmi

Mahkum Dizisi Büge Zenginlik ve azameti seven yazları tatil bölgesinde kışları ise İstanbul’da kalan hoşluğu ile Büge ailesinin ikiz çocukları olan Savaş ve Barış’ı kendisine aşık etmeyi başaran 30 lu yaşlarda birisidir. Barış ile sevgili iken daha sonra Savaş ile evlenir. 

Mahkum Dizisi Savaş’ın Karısı Büge

Mahkum Dizisi Büge karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Bşehirkent Üniversitesi ve  Roma La Sapienza Üniversitesi ’nde Beynelmilel Politikalar ve Kriz Yönetimi üzerine bitirmiştir. 2011 senesinde Muhteşem Asır adlı dizi ile kameralar karşısına şehirk kez çıkan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Doktor Müjgan karakteri ile uzun vakit dizide rol almıştır. 

Mahkum Dizisi Büge Giysileri 

Mahkum Dizisi Büge rolünü canlandıran Melike İpek Yalova’nın Mahkum Dizisinde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve maliyetleri ile aksesuarları takıları ayakkabıları kolye ve küpeleri ile saati çantası gibi aksesuarların marka model ve maliyetleri de çayırk edilen konulardandır. 

Şimdilerde Mahkum Dizisi Büge rolü ile ekranlara gelen Melike İpek Yalova’nın rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

2011 Muhteşem Asır

2012-2015 Karadayı

Güzergah: Uluç Bayraktar 

2017 Çember Leyla

2018 Can Feda Doktor 

2018 İnsanlık Kabahati Cevher Akışık

2019-2021 Bir Zamanlar Çukurova

2021- Mahkum Büge

Mahkum Dizisi Avukat Cemre hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın