Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kim?
Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kim?

Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kim?

Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kim?

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Mahkum Dizisinde rol alan Seray Kaya ve canlandıracağı Cemre kişiliği hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Mahkum Dizisi Cemre Uysal kişiliği 30 lu yaşlarda olan Hukuk Fakültesini derece ile tamamlamış hırslı hoş ve son derece birisidir. Devlet dairelerinde kamu avukatı olarak çalışmaktadır. Kadınlar ve çocuklar ile alakalı davalara bakan Avukat Cemre Uysal Fırat’ın avukatlığını yapacak ve bu dava onun aldığı en büyük dava olacak. 

Mahkum Avukat Cemre Kim?  Cemre Asıl İsmi 

Mahkum Dizisi Avukat Cemre kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi  Seray KAYA  4 Şubat 1991 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine 2012 senesinde Huzur Caddeyi adlı dizide takviyeci oyuncu olarak başlamıştır.

 Miray kişiliği ile Kocamın Ailesi adlı dizide rol alan oyuncu 2016 senesinde Tebessüm Yeter adlı dizide rol almıştır. Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin kişiliği sonrasında tarihi dizi Kuruluş Osman’da Lena Hatun rolünü canlandırmıştır. 

Mahkum Dizisi Avukat Cemre Giysileri 

Hoşluğu ile dizide giydiği giysiler de merak edilen Mahkum Dizisi Cemre’nin giydiği kıyafet ve elbiselerinin marka model ve maliyetleri ile alakalı ayrıntıları bu alanda bulabilir merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Şimdilerde Mahkum Dizisinde Cemre rolü ile ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

2012 Huzur Caddeyi Rezzan

2014-2015 Kocamın Ailesi

2016 Tebessüm Yeter

2017-2020 Kadın

2020-2021 Kuruluş Osman

2021- Mahkum

Mahkum Dizisi Sasha hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın