Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Ali ve Hande Kim?
Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Ali ve Hande Kim?

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Ali ve Hande Kim?

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kim? 

Lezzet Düşkünleri 8 Haziran Pazartesi yeni gelen müsabakacılar Ali ve Hande ikilisi oldu. Cuma günü haftanın finalinde Pınar ve Doğa elenmiş ve müsabakadan dağılmıştı. Ufalayan müsabakacıların yerine katılan adlar ise Ali Şef ve destekçisi Hande oldu. 

Lezzet Düşkünleri Ali Kim?Lezzet Düşkünleri Ali Kim?Lezzet Düşkünleri Ali Kim? 

Lezzet Düşkünleri Yeni Müsabakacı Ali şimdilerde  40 ’lı yaşlarda. Yurtdışı ve Yurtdıiında başarılı bir biçimde aşçılık kariyeri olan müsabakacı destekçisi Hande ile bilikte 8 Haziran günü müsabakaya katılan ad oldu.

Lezzet Düşkünleri Hande Kim?Lezzet Düşkünleri Hande Kim?
Lezzet Düşkünleri Hande Kim?

Lezzet Düşkünleri yeni müsabakacı Hande Ali şef ile birlikte yarışacak olan yeni müsabakacılardan birisidir. Daha evvel aşçılık mevzusunda tecrübeyi olmayan Hande hanım ev hanımı. 

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Hangi Yemekleri Yaptı?

Lezzet Düşkünleri müsabakasına yeni katılan Ali Şef be Destekçisi Hande hanımın yarıştıkları günde yapacakları yemekler ve tatlılar bu bvefatta sizlere duyurulacaktır. Haftalık ödül olan 10 Bin lira için ter dökecek ikili hangi yemekleri nasıl yaptı vipdizi.net adresinden öğrenebilirsiniz. 

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kaç Puan Aldı?
Ali Şef ve destekçisi Hande hanımın yaptıkları yemekler sonrasında müsabakacılardan kaç puan aldığı ve sıralamada nasıl bir yer edindiğine buradan ulaşabilirsiniz. Lezzet Düşkünleri Tüm Müsabakacılar 

Bir cevap yazın