Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı?
Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı?

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı?

Lezzet Düşkünleri Müsabakası Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı? 

Lezzet Düşkünleri Müsabakası Tuğba ve Berna bu hafta elenen Sibel ve Emre’nin erine müsabakada yer alacak olan adlar oldu. Bu hafta Cumartesi günü yapılan finalde Emre ve Sibel elenmişti. Müsabakanın formatı gereği müsabakada hafta birincisi olduğu gibi elenen bir çift de oluyor. Müsabakanın ilk haftasında Boğaçhan ve Taylan en çok puanı alarak müsabakanın birincisi olmuş ve 10 Bin liralık ödül kazanmıştı.  

Lezzet Düşkünleri Müsabakası Tuğba ve Berna Kim? 

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Lezzet Düşkünleri müsabakasında elenen müsabakacıların yerine katılan adlar muhakkak oldu. Bu hafta yeni katılan müsabakacılar Berna ve Tuğba kardeşler oldu. Berna şef olarak müsabakada yer alırken onun dayanakçılığını ise ablası Tuğba yapacak. 

Lezzet Düşkünleri Tuğba Kim?

Lezzet Düşkünleri müsabakası Berna’nın ablası Tuğba müsabakada kardeşinin takviyecisi olarak yer alacak addır. Kardeşi ile beraber kafe işleten ikili müsabakanın iddialı adlarından olacağa benziyor. Lezzet düşkünleri Tuba İstanbul şehrinde yaşıyor. Bebek mahallesinde kendilerine ait kafe işletiyorlar,.

Lezzet Düşkünleri Berna Kim?

Lezzet Düşkünleri Berna Kim?Lezzet Düşkünleri Müsabakası Berna 

Lezzet düşkünleri müsabakasına 1 Haziran günü katılan Berna ve Tuğba oldu. Berna 14 yaşından beri aşçılık işi ile ilgileniyor.  İtalya ’da eğitim almıştır. Bebek ’te bir kafeleri vardır. Süratli ve arklı tatlar mevzusunda kendisini geliştiriyor.

Lezzet Düşkünleri 1 Haziranda Berna ve Tuğba müsabakaya katılıyor. Yeni müsabakacıların ilk olarak  Şef Gabriele Sponza ’dan 3.5 saat istemiş ancak buna şef sert tepki göstermişti.

Lezzet düşkünleri Berna ve Tuğba Kaç Puan aldı?

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba Lezzet Düşkünleri Müsabakası Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı? 

Müsabakanın yeni müsabakacıları olan Tuğba ve Berna ikilisi yaptıkları yemekler sonrasında kaç puan aldıkları bu kısımdan sizlere duyurulacaktır.

Bir cevap yazın