Lezzet Düşkünleri Cemile ve Arzu Boğuşkan Kim?
Lezzet Düşkünleri Cemile ve Arzu Boğuşkan Kim?

Lezzet Düşkünleri Cemile ve Arzu Boğuşkan Kim?

Tv 8 ekranlarında gündüz kuşağında yer alan  Lezzet Düşkünleri müsabakasında bu hafta katılan adlar Cemile ve Arzu Boğuşkan oldular. 

Lezzet Düşkünleri Cemile ve Arzu Boğuşkan Kim?Lezzet Düşkünleri Cemile ve Arzu Boğuşkan Kim?

Her hafta Cuma günü elenen iki adın yerine yeni müsabakacıların katıldığı müsabakada bu hafta izleyeceğimiz yeni müsabakacılar Arzu ve Cemile hanım oldu. İki elti olan Arzu ve Cemile hanımı tanıyalım. 

Lezzet Düşkünleri Cemile Boğuşkan Kim?

Lezzet Düşkünleri Cemile Boğuşkan Kim?Lezzet Düşkünleri Cemile Boğuşkan Kim?

15 Haziran günü müsabakaya eltisi Arzu hanım ile birlikte katılan Cemile Boğuşkan şef olarak yarışacak. Cemile hanım müsabakaya Hatay şehrinden katılıyor. Aslen Muş’lu olan müsabakacı 1975 senesinde Muş şehrimizde dünyaya gelmiştir. Eşi Erzurum’lu olan müsabakacı  Eşi ile birlikte bayan giyimi üzerine mağaza şirketçiliği yapmaktadır. 
Cemile hanım boş zamanlarında ev hanımlığı yapıyor. Lezzet Düşkünleri müsabakasında Yeşil ekip kaptanı olan Cemile hanıma eltisi Arzu hanım dayanakçı olacak. Müsabakacı 15 Haziran Pazertesi günü bir evvelki hafta elenen Hande ve Ali’nin yerine müsabakaya dahil oldu. 

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan Kim?

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan Kim?

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan Kim?
Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan 1979 senesinde Niğde şehrinde dünyaya gelmiştir. Minik bir butiği olan müsabakacı Niğde şehrinde ikamet ediyor.  Cemile hanımın eltisi olan Arzu hanım ona dayanakçı olarak müsabakada yer alan ad oldu. Niğde şehri Bor ilçesinde ikamet eden Arzu hanım bu hafta müsabakaya dahil olan bir öbür müsabakacı oldu. 

Lezzet Düşkünleri Arzu ve Cemile Hangi Yemekleri Yaptı

Yarışmanın bu hafta yeni müsabakacıları olan Arzu ve Cemile hanım bu hafta Çarşamba günü müsabakada yer alan adlar oldu. Yörelerine ait yemekler ile müsabakada puan almak için ter dökecek olan Cemile ve Arzu hanım şu yemekleri yaptılar..

Lezzet Düşkünleri Arzu ve Cemile Kaç Puan Aldı

Çarşamba günü yarışan Arzu ve Cemile hanımın aldığı puanlar ise şu biçimde oldu.

Bir cevap yazın