Kırmızı Oda Keklik Kim? Hikayesi Ne
Kırmızı Oda Keklik Kim? Hikayesi Ne

Kırmızı Oda Keklik Kim? Hikayesi Ne

Kırmızı Oda Keklik Kim? Hikayesi NeKırmızı Oda Keklik 

Kırmızı Oda Dizisi son bvefatta diziye dahil olan Keklik kişiliği ve öyküsü dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kırmızı Oda Keklik rolünü canlandıran Ayta Sözeri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Cuma akşamları ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen Kırmızı Oda dizisine bu hafta katılan oyuncu Ayta Sözeri oldu. Dizide hangi öykü ile izleyenlerin karşısına çıkacağı şimdilik belli olmayan oyuncunun izleyenleri hem ağlatıp hem de zaman zaman güldüreceği hipotez ediliyor.
Kırmızı Oda Dizisi Keklik Kim?
Kırmızı Oda Keklik şahsiyetini canlandıran  Ayta Süzeri Almanya’da  31 Mart 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve Şarkıcı olan Ayta Süzeri’nin annesi Çerkez asıllıdır. Eğitimlerini İzmir şehrinde bulunan Ege Üniversitesi Firma Bölümü’nde bitirdi. Müzik üzerine eğitimlerini ise  Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Sanat Müziği korosunda almıştır. Sezen Aksu gibi akılda adların gri vokalliğini yapmıştır. 

Kırmızı Oda Keklik Öyküsü Nedir?

Dizide rol alan Keklik şahsiyetinin öyküsünün ne olacağı dizide kaç bvefat yer alacağı mevzusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. 
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Keklik rolü ile ekranlara gelen Ayta Süzeri Arka Caddeler, Akasya Durağı Ulan İstanbul gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Eltilerin Savaşı adlı sinema filminde Ebe şahsiyetini canlandırmıştır. Oyuncunun rol aldığı film ve diziler şunlardır. 
2009 Güneşi Gördüm
2010 Kukuriku 
2016 Koca Dünya
2017 Aile Arasında
2020 Eltilerin Savaşı
2000 Dadı
2006 Arka Caddeler
2007 Kuzey Esintiyi
Dudaktan Kalbe Mahkûm
2008
2009 Akasya Durağı
Kahramanlar
2010 Parmaklıklar Arkasında
2011 Papatyam
2012 Garip Öyküler
Kayıp Şehir
2014 Ulan İstanbul
2015 Paramparça
2021 Yeşilçam Kuvvet
Kırmızı Oda Keklik
Dizi ve Filmlerinin yanı gizeme Ayta Süzeri sesi ile de ön tasarıda olan oyunculardan birisidir. 2016 senesinde 
“Büklüm Büklüm”  “Yanayım Yanayım” adlı tekli şarkıları seslendiren oyuncu Eltilerin Savaşı Film müziklerine de ima atmıştır. Kırmızı Oda Keklik Söylediği Şarkılar olursa bu bvefattan paylaşacağız. 

Bir cevap yazın