Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?
Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Kırmızı Oda Dizisi OzanKırmızı Oda Dizisi Ozan 

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Ozan ’ın Reel İsmi, yaşı, memleketi, ve kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Cuma akşamlarına renk katan ve büyük bir izleyici kitlesi olan 
OGM Pictures imzalı dizi yeni sezona geçen başladı. Yeni sezon ilk bvefatı ile 4 Eylül 2020 Cuma günü TV8 ’de ekranlara gelen dizi bildiğiniz üzere  Gülseren Budaycıoğlu ’nun Madalyonun İçi adlı romandan uyarlamadır.  
Rejisörlüğünü Benal Tairi ve Ali Balcı ’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde her hafta katılanlar ve onların yakınları olmak üzere bir çok ad dizide yer alıyor. Bu oyunculardan birisi de Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Ozan Kişiliği olacak. 

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Kim?

Dizide Ozan kişiliğini İlayda Alişan ’ın hayat verdiği Süveyda şahsiyetinin yer aldığı kısımlarda onunla birlikte yer alan sahnelerde göreceğiz.  
Kırmızı Oda Ozan kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Erdem Şanlı İzmir şehrinde 2 Eylül 1996 senesinde dünyaya gelmiştir.  Dizi kariyerine ilk olarak 2018 senesinde yayınlanan tarihi dizi  Vatanım Sensin ile başlamıştır. 
Bu dizi sonrasında bir başka başarılı dizi olan Avlu dizisinde rol almıştır. Aynı sene EDHO dizisinde oynayan Erdem Şanlı Yasak elma dizisinde 2 sezon rol almış ve Aksel kişiliğini canlandırmıştır. Son olarak Son Yaz dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı sinema filmi ise Limit adlı filmdir. 
Kırmızı Oda Ozan rolünü canlandıran Erdem Şanlı’nın Resmi İnstagram Hesabına @erdemsanlii kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. Yazımızı kaleme aldığımız sıralarda oyuncunun takribî 150 bin takipçisi yer almaktadır.
Kırmızı Oda Dizisinde Ozan şahsiyetine Hayat veren Erdem Şanlı hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yakışıklı oyuncu Erdem Şanlı’nın Kırmızı Oda dizisi Son Bvefatta giydiği elbiselerin marka ve modelleri hakkında yorum alanından merak ettiğiniz mevzuları sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın