Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kim?
Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kim?

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kim?

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kim?Kırmızı Oda Dizisi Narin Kim? 

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin kişiliği diziye damga vurdu. Hoşlanılarak izlenen Kırmızı Oda Dizisinde bu akşam yayınlanan kısımda bebeği elinden güçle alınan Narin’in öyküsü herkesi duygulandıracak. 

Dizinin üretimciliğini OGM Pictures üstlenirken dizide Gülseren Budayıcıoğlu ’nun yapıtlarından uyarlanmaktadır. 

Kırmızı Oda Dizisi Süveyda’nin reel  annesi Narin Kim ?

Kırmızı Oda Narin kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Aylin Paksoy, 23 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Çocukluğunun bir kısmını Rusya’da geçiren Paksoy, oyunculuğun yanı gizeme tercümanlık yapıyor. İlk oynadığı dizi ise Kırmızı Oda Dizisi oldu.
Kırmızı Oda Dizisinde Narin bebeği elinden güçle alınan birisidir. Kırmızı Oda Dizisinde da bir evvelki haftanın devamı olan mevzular işlenecek.

Dizide yer alan Süveyda kişiliği hekim hanımın  muayenehanesine  bu kere babası Mustafa ile beraber gelmektedir.  Hekim Hanım; Mustafa ’dan Süveyda ’yı nasıl evlat edindikleri anlatmasını istediğinde ise onu bebeği Narin’den güçle aldıklarını bilir. 

Süveydanın annesi Narin bebeğini vermemek için dirense de onu güçle alırlar. Usu bayağı olmasa da bebeğini vermemek için dayanan Narin izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Bir cevap yazın