Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncu Kadrosu ve KarakterleriKıbrıs Galibiyete Doğru Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ’ ekranlarında Cuma akşamları yayınlanacak olan “Kıbrıs Galibiyete Doğru” Dizisi ilk kısmı ile bu akşam başlayacak ve bundan sonra da her hafta Cuma günleri ekranlara gelecek. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Kemal Kim?

Dizide Mücihit Kemal  kişiliğini zaferli oyuncu Ahmet Kural canlandırmaktadır. Dizinin ana kişilikleri arasında yer alan Mücahit Kemal rolü ile ekranlara gelen Ahmet Kural dizi, film ve tiyatro oyuncusudur. Bir çok zaferli işe imza atan oyuncu tarihi dizide yer alan adlar arasındadır.  

Kıbrıs Galibiyete Doğru Bereli-Ankaralı Kim?

Dizinin bir başka ehemmiyetli kişiliği olan Ankara’lı kişiliğine Serkan Çayoğlu hayat verecektir. Son olarak Yeni Hayat dizisinde rol alan oyuncu Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 senesinde dünyaya gelmişti. Dizi kariyerine ilk olarak 2012 senesinde Kuzey Güney dizisi ile başlamıştır. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru İnci Kim?

Tarihi Dizide İnci kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Pelin Karahan’dır.  İnci Dereli rolü ile tarihi dizide yer alan oyuncu Kıbrıs ’ın kahraman annelerinin gayretini gözler önüne serecek olan oyuncudur. Vildan Pelin Karahan 6 Ekim 1984 senesinde dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine Kavak Rüzgârları adlı dizi ile başlayan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru  Hekim Ayşe Kim?

Gülper Özdemir dizide  Hekim Ayşe İnan rolü ile ekranlara gelecek olan addır. Şehit hekim dostlarından yarım kalan işleri yapmak için gelmiştir. Gülper Özdemir 18 Kasım 1990 senesinde Frankfurt’da dünyaya gelmiştir. Şimdiye kadar takviyeci rollerde Medcezir, Sen Anlat Karadeniz gibi diziler de rol almıştır. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Rauf Denktaş Kim?

Devrim Saltoğlu’nun canlandırdığı Şanlı Erenköy direnişinin baş kahramanlarından olan Rauf Denktaş dizinin en ehemmiyetli kişiliklerinden birisidir. Devrim Saltoğlu 30 Haziran 1973 tarihinde Trabzon şehrinde dünyaya gelmiştir. A.Ü Devlet Konservatuvarı tiyatro oyunculuğu mezunudur.

Kıbrıs Galibiyete  Doğru Samson Kim? 

Dizide Nikos Samson kişiliğini Tayanç Ayaydın canlandırmaktadır. Samson EOKA ’nın genç komutanlarından birisidir. 7 Ağustos 1979 senesinde İstanbul ’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini  Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Kısmında bitirmiştir. 
Kıbrıs Galibiyete Doğru Çoban Sefer hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs Galibiyete Doğru Derviş Kim? 

Hasan Küçükçetin Dizide Derviş rolünü canlandıran oyuncudur. Hayat onu kerelerce vefatla denemesine karşın hayatta kalmayı muvaffak olmuş ve  İntikam andı etmiş bir adamdır Derviş. Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi Derviş kişiliği ile dizide yer alan Hasan Küçükçetin Hasan 6 Haziran 1981 senesinde Burhaniye’de dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesinde bitirmiştir. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru  Pembe Kim?

Dizide Pembe Dereli kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Miray Akay Miray Akay, 17 Temmuz 2000 senesinde Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. Annesi Ukraynalı, babası Türk’tür. Kıbrıs Galibiyete Doğru Pembe Dereli oldukça sivri  dilli ve dik başlı bir genç kızdır. Mücahide olmanın en iyi yanını gösterecek olan bir kişiliktir. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Sıtkiye Kim?

Dizide fedakar bir anne rolü ile yer alacak olan Deniz Baytaş  Sıtkiye Dereli kişiliğini canlandıracak olan oyuncudur. Deniz Baytaş 19 Ağustos 1965 Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Salahi Kim?

Dizide Dereli ailesinin reisi ve daha önceki bir mücahit olarak karımıza çıkacak olan Ahmet Mark Somers  Salahi Dereli kişiliğini canlandıracaktır. 1959 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesinde bitirmiştir. 

Kıbrız Galibiyete Doğru Mücahit Bekir Kim?

Dizide Bekir rolünü canlandıran oyuncunun reel ismi Ömer Turan’dır. Dizinin Mücahitlerinden birisi olan Bekir kişiliğini oynayan Ömer Turan  25 yaşında, Artvin doğumlu.  Oyunculuğunun yanı gizeme halihazırda Sahne ve Şov Sanatları Yönetimi kısmı öğrencisi.

Kıbrıs Galibiyete Doğru  Grivas Kim?

Nebil Sayın  Dizide Yeoryos Grivas kişiliğini canlandıran oyuncudur. Çukur Dizisinde Canlandırdığı Berber Muhittin kişiliği ile herkesin gönlüne taht kuran Nebil Sayın 21 Nisan 1971 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Ankara Üniversitesi Tiyatro Kısmında bitirmiştir. Bir çok dizi, film ve tiyatro oyunun da sahne almıştır.

Kıbrıs Galibiyete Doğru Makaryos Kim? 

Dizide Makaryos rolü ile ekranlara gelen oyuncu Emre Törün Emre Törün 11 Mart 1972 senesinde dünyaya gelmiştir. Son olarak EDHO dizisinde rol alan oyuncu bir hayli dizi ve filmde rol almıştır. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru Hekim Fazıl Kim?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinde hekim Fazıl Ufak kişiliğini canlandıracak olan oyuncunun reel ismi Hakan Güner’dir. Hakan Güner, 17 Eylül 1961 tarihinde İzmir ’de dünyaya gelmişt1.82 metre boyunda, 95 kilo ve Başak burcudur.

Kıbrıs Galibiyete Doğru Şef Kim?

Dizide Şef kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Sanlı Baykent’dir. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru  Ahmet Çavuş Kim?

Yunus Destebaşı – Ahmet Çavuş

Kıbrıs Galibiyete Doğru Mine Kim?

Bade Arazlı – Mine Dereli

Kıbrıs Galibiyete Doğru Sandy Kim?

Sümeyra Koç – Sandy

Kıbrıs Galibiyete Doğru Müge Kim?

Rüzgar Irmakoğlu – Müge Dereli

Kıbrıs Galibiyete Doğru Hamit Kim?

Umut Avcı – Şöför Hamit

Kıbrıs Galibiyete Doğru Efsane Kim?

Demir Karahan – Efsane

Kıbrıs Galibiyete Doğru Cengiz Kim?

Kemal Uçar – Cengiz Topel

Bir cevap yazın