Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kim
Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kim

Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kim

Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer KimKıbrıs Galibiyete Doğru Çoban Sefer Kim

Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisinde Çoban Sefer karakterini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi Çoban Sefer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi İbrahim Yıldız’dır. Dizide Eline tüfek almak zorunda kalarak mevzilere giden genç bir çoban rolündedir. 

Yer aldığı dizi ve filmler

Bir Zamanlar Kıbrıs 

Tek Yürek 

Keşif filmi

Muhteşem Asır: Kösem 

Sosyal medya hesapları: instagram Ibrahiimyiildiz/     

Şehirk bvefatı ile bu akşam ekranlara gelecek olan Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi  15 Ekim Cuma günü bugün başlayacak ve Cuma akşamları yayınlanacak. 

Kıbrıs Galibiyete Doğru konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs’a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT’nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte saklıca deniz yoluyla adaya girer. Öteki tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık bütün anlamıyla mücahit olmaya hazırdır.

Kıbrıs Türklerinin varoluş ve serbestlik gayretini, tarihi hadiseler çerçevesinde ekrana yansıtan “Kıbrıs Galibiyete Doğru” Türkiye’nin şehirk hava harp şehidi Kahraman Kaptan Yüzbaşı Cengiz Topel’in yürekleri dağlayan tarihe geçiş hikayesini anlatacak.

Bir cevap yazın