Kıbrıs Zafere Doğru Doktor Ayşe
Kıbrıs Zafere Doğru Doktor Ayşe

Kıbrıs Zafere Doğru Doktor Ayşe

Kıbrıs Zafere Doğru Doktor AyşeKıbrıs Galibiyete Doğru Hekim Ayşe

Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi  Hekim Ayşe şahsiyetini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

İlk kısmı ile bu akşam Trt ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan tarihi dizide rol alan oyuncular hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir evvelki yazımızda sizlere Pembe hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da Hekim Ayşe hakkında bilgiler vereceğiz.

Kıbrıs Galibiyete Doğru Dizisi Hekim Ayşe rolünü canlandıran Gülper Özdemir o bölgede şehit olan dostları gibi hizmet etmek emeli ile gitmiştir.

Dizide Hekim Ayşe şahsiyetini canlandıran Gülper Özdemir 18 Kasım 1990 senesinde Almanya Ülkesinde Frankfurt’da dünyaya gelmiştir. Akrep Burcu olan oyuncu aslen Sinop’ludur. 2015 senesinde Medcezir adlı dizide Arya rolü ile takviyeci oyuncu olarak dizide yer almıştır. 

2016 senesinde Bana Beğenmeyi Anlat dizisinde Simge rolünü canlandırmıştır. 2017 senesinde Kara Yazı adlı dizide Derya rolünü oynayan Gülper Özdemir Esir dizisinde başrol oynamıştır. Meleklerin Aşkı ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinde oynamıştır. 

GÜLPER ÖZDEMİR ’İN ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

2019 – Sen Anlat Karadeniz Hazan TV Dizisi

2018 – Meleklerin Aşkı Melek TV Dizisi

2017 – Esir Elif TV Dizisi

2017 – Kara Yazı Derya TV Dizisi

2016 – Bana Beğenmeyi Anlat Simge TV Dizisi

2015 – Beyaz Gece

Kıbrıs Galibiyete Doğru Oyuncu Kadrosu hakkında ayrıntılar için iletişimi ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın