Kefaret Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi
Kefaret Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Zeynep Kim? Asıl İsmi 

Kefaret Dizisi Zeynep şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Nurgül Yeşilçay nereli kaç yaşında kariyeri gibi balakaları vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Kefaret Dizisi Hekim Ahmet kişiliğinin eşi rolü ile dizide yer alacak olan Nurgül Yeşilçay Afyon şehrinde  26 Mart 1976 ’da dünyaya gelmiştir. 
Oyuncu 1.65 metre boyunda 55 kilo ve Koç btümörcüdür. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bvefatından mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Gülperi dizisinde dizi ile aynı şahsiyete hayat vermiştir. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Fox ekranlarında yayınlanacak olan ve Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanan Kefaret dizisinde rol alacaktır. 
 
Kefaret dizisinin çekimlerinin kısa bir sür sonra  İstanbul ’da başlayacağı ve dizide Yurdaer Okur ve Mert Fırat ile başrollerde yer alacak olan Nurgül Yeşilçay dizide Zeynep kişiliğine hayat verecek ve değişen hayatı mevzu edilecektir. Nurgül Yeşilçay, dizide özel bir ortaokulda müzik hocalığı yapan, iki çocuk annesi “Zeynep” kişiliğine hayat verecek.
Kefaret Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Zeynep Nurgül Yeşilçay Giysileri 

Kefaret Dizisi başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın dizide giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ise dizi hayranları tarafından merak edilmektedir. Kefaret dizisi Zeynep giysi ve elbiseleri marka model ve maliyet balakaları hakkında yorum alanından sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. 
Kefaret Dizisi Zeynep Nurgül Yeşilçay Giysileri

Kefaret Dizisi Zeynep şahsiyetini canlandıracak olan Nurgül Yeşilçay 1998 senesinde Her şey Çok Hoş Olacak filminde hemşire rolü ile beyaz perde de yer alırken aynı sene ise İkinci Bahar adlı dizide rol almıştır. 
Kefaret Dizisi Zeynep kişiliğine hayat veren Nurgül Yeşilçay hakkında derlediğimiz balakaların burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın