Kefaret Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi
Kefaret Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Nil kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi yaşı boyu kariyeri hakkında ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Kefaret Dizisi Nil kişiliğini Ege Orijinli canlandırmaktadır. 

Kefaret Dizisi Nil Kim? 

Dizide Nil şahsiyeti Nurettin’in kızıdır. Babası Müteahhit olan Nil özel bir mektepte firma bitirmiş ve babasına ait bir AVM de idareyicilik yapmaktadır. Babası karısının vefatı sonrasında işlerini kızı Nil’e devretmiştir. Nil mektep senelerinde pek de başarılı bir talebe değildi. Hırslı Şımarık Kıskanç ve oldukça sosyal bir karakteridir.

Kefaret Nil Asıl İsmi Kariyeri 

Kefaret dizisi Nil rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Ege Orijinli Kırklareli şehrinde 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimine kadar olan süreçte bu şehirde eğitim gören oyuncu lise eğitimini İstanbul şehrinde Saint Joseph Fransız Lisesinde bitirmiştir. Lise sonrasında Haliç Üniversitesi ’nde Konservatuar Eğitimi almıştır. 
Kariyerine 2004 senesinde En İyi Dostum adlı dizi ile başlayan Ege Orijinli 2006 senesinde Anadolu Kaplanı adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Hoca Kemal dizisinde Peri rolünü canlandırmıştır. Hoşlanılan komedi dizisi Yahşi Cazibe’de Itır şahsiyeti ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. Son olarak Benim Tatlı Palavram adlı dizide Aylin kişiliğini canlandıran Ege Orijinli’nin rol aldığı diziler şunlardır. 
2004-2007 En İyi Dostum Ece
2006 Anadolu Kaplanı Gizem
2010 Hoca Kemal dizi Peri
2011-2012 Yahşi Cazibe Itır Kükreyen
2013 Çalıkuşu dizi, 2013 Mari Pırlantacıyan
2014 Çiçek Defne
2015 Güneşin Kızları Melisa Taşkıran
2015-2016 Asla Bırakmam Yaren Kozan
2017 Kalp Atışı Dr. Bahar Tunç
2019 Benim Tatlı Palavram Aylin Tunç
Ege Orijinli film kariyerine ise 4 film sığdırmayı başarmıştır. 2014 senesinde Karanlıktan Sonra adlı kısa filmde rol almıştır. Son olarak 2020 senesinde Son Şaka filminde rol alan oyuncunun yer aldığı filmler ise şunlardır. 
2014 Karanliktan Sonra Kısa film
2017 Taksim Hold ’em Seda
2019 Aykut Enişte Nurhan Sinema filmi
2020 Son Şaka Ayşen Sinema filmi

Kefaret Dizisi Nil Elbise ve Elbiseleri 

Dizide Nil rolünü canlandıran Ege Orijinli’nin giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri oldukça merak edilecektir. Lüks bir Avm de idareyici olan Nil giydiği elbise elbise ve taktığı aksesuarlar ile şık bir karaktkeri canlandıracaktır. Oyuncunun giydiği elbise ve aksesuarlar hakkında yorum alanından suallerinizi sorabilirsiniz. 
Kefaret Dizisi Nil kişiliğini canlandıran Ege Orijinli hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kefaret Dizisi Arzu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın