Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek ismi
Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Meltem Kişiliğini canlandıran oyuncunun Kim olduğu, memleketi, yaşı, boyu ve kariyeri hakkında ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Kefaret Dizisi Meltem Kim? 

Kefaret Dizisi Meltem rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi  Özge Özacar 20 Kasım 1993 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 1,64 boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Akrep Burcu olan oyuncu Marmara Üniversitesi Gazetecilik bvefatını bitirmiştir. 
Şimdilerde Kefaret Dizisi Meltem rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Özge Özacar 2015 senesinde Tatlı Ufak Yalancılar dizisi ile dizi kariyerine başlamıştır. Bu dizide Müge rolünü canlandırmıştır.  2016 senesinde Oyunbozan adlı dizide Zeynep rolünü oynamıştır. 
Kefaret Meltem Gerçek ismi
Özge Özacar 2017 senesinde Lise Devriyesi adlı dizide rol almıştır. Daha sonra ise Sevgili Geçmiş dizisinde Azra şahsiyeti ile ekranlara gelmiştir. Başarılı oyuncunun instegram adresi @ozgeozacar’ dır. 
 
Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Meltem Elbise ve Elbiseleri 

Kefaret Dizisi Meltem giydiği elbise ve elbiseler ile ayakkabıları ve taktığı kolye küpe bileklik ve aksesuarların marka model ve maliyet balakaları ile alakalı her türlü sualinizi yorum alanından sorabilirsiniz. Dizide ki şık şahsiyetlerden birisi olacak olan Meltem’in dizinin bvefatlarında giydiği birbirinden şık elbiseler hakkında ayrıntılar bu bvefatta yer alacaktır. 
Kefaret Dizisi Meltem  hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Kefaret Dizisi Oyuncu Giysileri hakkında ayrıntılara bağlantıyı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın