Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim? Gerçek ismi
Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim? Gerçek ismi

Kefaret Dizisi bu akşam ilk bvefatı ile ekranlara gelecek. Dizide rol Mert Fırat Başkomiser Sinan rolü ile hayranlarının karşısına çıkacak. Kefaret Başkomiser Sinan şahsiyeti hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim

Temkinli hırslı ve Duygusal bir şahsiyet olacak olan Başkomiser Sinan aynı zamanda Kefaret dizisinde aşık bir rol ile hoşlananlarının karşısında olacaktır. Dizideki rolü gereği Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Emekçi bir babanın ve annenin oğludur. Hayatı Zeynep ile kesiştikten sonra bambaşka bir hal alacaktır. 

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim? Reel İsmi 

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Mert Fırat  Başkent Ankara’da 10 Ocak 1981 senesinde dünyaya gelmiştir. 1.81 metre boyunda olan oyuncu 76 kilo ve Oğlak btümörcüdür. 
Tiyatro eğitimlerini Ankara Üniversitesinde almıştır. Lise sonrasında İsveç’te radyo ve televizyon eğitimi almıştır. Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan şahsiyeti ile dizide rol alamsı bilave edilen Mert Fırat bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Son olarak 2012 senesinde  Antonius ile Kleopatra  oyununda sahne almıştır. 
Şimdilerde Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan şahsiyetini canlandıran Mert Fırat 2000 senesinde Bizim Evin Halleri adlı dizi ile dizi kariyerine başlamış ve bu dizide Bora kişiliğine hayat vermiştir. 
Son olarak Minik Tefek Cinayetler dizisinde Serhan rolünü oynadı. Atlı Karınca ve Başka Dilde Aşk adlı iki adet senaryoya ima attı. Bir çok mükâfatı bulunmaktadır. 
Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kim? Gerçek ismi

Mert Fırat Başkomiser Sinan rolü ile dizide yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda yer alan öbür adları ise Hekim Ahmet Şahsiyeti ile Yurdaer Okur ve Zeynep Şahsiyeti ile Nurgül Yeşilçay yer almaktadır. 

Bir cevap yazın