Kazara Aşk Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri
Kazara Aşk Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

Kazara Aşk Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

Kazara Aşk Dizisi Elbise ve Elbiseleri marka, model ve maliyet balakaları hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz….

Kazara Aşk Dizi Kıyafet ve Elbiseleri

Star tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Kazara Aşk Dizisi Koliba Film üretimciliği tarafından yapılırken dizinin rejisör koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor. Dizide rol alan Oyuncu Kadrosu giydiği elbise ve elbiseler ise dizi hayranları tarafından merak edilen mevzular arasında yerini aldı. 

Kazara Aşk Şimal Elbiseleri 

Dizinin ana kişiliğinden birisi olan Şimal rolünü Sude Zülal Güler canlandırmaktadır. Kazara Aşk Şimal’in giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı saat kolye küpe bileklikler bir çok dizi hayranı tarafından marka ve maliyetleri incelenmekte. 

Kazara Aşk Nazlı Elbiseleri 

Kazara Aşk Dizisi Nazlı şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Selin Işıktır. Kazara Aşk Dizisi Nazlı’nın elbise ve elbiseleri ile giydiği ayakkabıların marka model ve maliyet balakalarına bu bvefattan ulaşabilirsiniz. 

Kazara Aşk Aslı Elbiseleri 

Deniz Altan KAzara Aşk Dizisinde Nazlı rolü ile hoşlananlarının karşısına çıkıyor. Kazara Aşk Dizisi Nazlı’nın dizide giydiği elbise ve dizi kombinelerinin marka model ve maliyetlerine buradan ulaşabilir sininiz. 

Kazara Aşk Demet Elbiseleri ,

Oyuncu Nermin Aslan Kazara Aşk Dizisinde Demet şahsiyetini canlandıran ad oldu. Kazara Aşk Demet giydiği elbise ve kombilerin markaları ve maliyetleri burada yer alacaktır.

Kazara Aşk Dizisi Emine  Elbiseleri 

Hikaye Candanadam’ın canlandırdığı Emine şahsiyetinin dizide giydiği kombinler elbiseler kazaklar ve taktığı kolye küpe ve setlerin markaları ve maliyetleri burada yer alacaktır. 
Kazara Aşk Dizisinde Oyuncu Kadrosun giydiği elbise ve elbiseler hakkında merak ettiğiniz mevzuları yorum alanından yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın