Kazara Aşk 6.Bölüm Fragman İzle
Kazara Aşk 6.Bölüm Fragman İzle

Kazara Aşk 6.Bölüm Fragman İzle

Kazara aşk Dizisi 6. Bölüm Fragmanı ile Kazara Aşk Dizisi geçtiğimiz bölüm özetinde neler yaşandı ayrıntılar haberin devamında.. 

Kazar Aşk 6.Bölüm Fragman İzle

Hoşlanılarak izlenen Kazara Aşk Dizisinde geçtiğimiz bölümlerde yeni evlenen çiftler Tahsin beyin zorlaması ile onun bulduğu gözden uzak bir yere tatil emeli ile sevk edilir. Dizide  Şimal ve Civan konutlarının bodrumunda buldukları 3 baygın insanı karşılarında görünce oldukça donakalırlar. 

Kazara Aşk Civan otel işleten bir tanıdığının otomobilini çalarak Şimal ile beraber yola çıkar. Başlarına yolda vakalar gelse de sonunda tutulup gözaltı, boylarlar. 

Kazara Aşk Dizisi 6. Bölüm İzle

Kazara Aşk Dizisi Vildan ise balayı gecesinde Okan tarafından yattırılmak istenmektedir. Bu tasarısını zafer ile uygulayan Okan Vildan’ı yattırmayı muvaffak olur. Dizide rol alan Kayınvalide ise her iki geline de Antep yemekleri ile alakalı dersler vererek onları sınava tabi meblağ. 

Dizide bir tarafta bunlar yaşanırken öbür tarafta ise Firmada işler yolunda gitmez.  Dursun baba varken Firmada  ağabey ve  kardeş arasında firma benim olacak müzakeresi yaşanır. 

Kazara Aşk Nazlı ve Kenan’ın telefonları karışınca ikili tanışır. Nazlı konutlu olduğunu söylemez ama Kenan’ı kullanmaktan geri kalmaz. Kenan’ı Şimal’in kendisine dargın olduğu için evlendiğine adamı ikna eder. Böylece Kenan bu işin peşini vazgeçmeyecek Nazlı ise görünürde hiç bir şey yapmamış olacaktır.

Kazara Aşk 6. Bölüm Fragmanı İzle 

Star tv ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk dizisinde Dursun’un oğlu ise yakın bir dostuna babasından habersiz bağlarını vermiş; şuan dostuna erişememektedir. Mevzuyu dinleyen herkes genç adama dolandırıldığını söyler

Civan antlar ederek Nazlı’yı konutluluğun babası istediği için olan sahte bir konutluluk olduğuna inandırır. Aralarında bir şey olmadığına ikna olması gerektiğini söyler. Aileler ve Şimal’le Civan’ın yemek yediği lokantada yemek yerken Nazlı’nın ayarladığı adamın daha önceki sevgilisi masaya kazanç. Şimal kadını çekememeyince kadın gidip Nazlı’ya “Bunlar karı koca olamazlar” der

Bu üçlü yemek yerken Tahsin bey olanları görür. Şimal’i yeniden aynı lokantada Kenan’la beraber olan kadın görür. Şimal’in yanına gelip açıklama yapmak isteyince iki kadın müzakereye başlarlar. Dursun baba kızının beğendiği adamı kızının o kadınla bastığını dinler ve adamın Civan olduğunu varsayır.

Civan ilk başta böyle bir hıyaneti yapmadığını söylese de Şimal ise en başından doğruları anlatıyım diyince yaptığını kabul eder. Dursun baba buna çok sinirlenip damadını bir vakit bıçakla kovalar. Ardından kızını alıp konuta getirir. Tahsin baba da dargındır. Adam oğullarına fikrini değiştirdiğini ilk torunu kim getirirse işletmeyi ona vereceğini sarihler

Bir cevap yazın