Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?
Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?

Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?

Kardeşlerim Dizisi Tolga kişiliğini canlandıran oyuncunun reel adı Berk Ali Çatal 4 Mart 1995 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. oyunculuk eğitimlerini Yeditepe Üniversitesinde bitirmiştir. Üniversite sonrasında  Sadri Aşina Kültür Merkezi ’nde oyunculuk eğitimi almıştır.
Kardeşlerim dizisinin son bvefatında diziye dahil olan Tolga zengin bir ailenin çocuğudur. Diziye yeni katılan Ayşe kişiliğinin daha önceki erkek dostudur. Parası ile fukaraları hor gören zengin ve şımarık birisidir.  
Ömer’in Ayşe’nin evinde kaldığını gören Tolga bunu sindiremez ve Ömer’in doğum günü kutlamalarına davetsiz olarak katılır. Sipariş getiren Pizzacı kuryeye istenmedik hareketler yapan Tolga’ya Ömer müdahale eder. Daha sonra Ömer’in kümeste yaşadığını bilen Tolga onunla dalga geçince Ömer onu vurur. aldığı Yumruklar ile Tolga bayılır.
Kardeşlerim Dizisi Tolga rolünün canlandıran Berk ali Çatal dizi kariyerine 2009 senesinde aile Reisi adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Bayram kişiliğini canlandıran oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve projeler ise şunlardır.  
 
2021 Kardeşlerim – Tolga
2020 Kırmızı Oda – Bayram
2020 Çukur – Sercan
2018 Söz – Çolağın Oğlu
2018 Vatanım Sensin – Yasin
2017 Umutsuz Konut kadınları
2017 Muteşem Asır Kösem – Musa Çelebi
2016 Güneşin Kızları
2014 Beni Böyle Sev
2009 Aile Reisi
Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?

Bir cevap yazın