Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Melisa kişiliğini canlandıran Damlasu İkizoğlu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Kardeşlerim dizisi Melisa şahsiyeti Doruk şahsiyetinin aynı yaştaki kız kardeşidir. Birlikte babalarına ait kolejde eğitim görmektedirler. Abisinden değişik olarak Melisa oldukça hayırsever ve duygusal birisidir. Melisa sınıfa gelen muhtaç talebelere makûsluk yapmayan tek şahıstır. 
Dizinin ana şahsiyeti olan ve dizinin ilerleyen bvefatlarında mektebin kantinin de çalışmaya başlayan Kadir’de aşık olacaktır. Melisa ve Doruk’un mukadderatları aynı kardeşlere aşık olmaktadır. Melisa, Doruk kadar şanlı değildir. Kadir ile olan ilişkisinde Doruk ona dayanak etse de annesi er yada geç bu gidişatı bilir. 
Kardeşlerim dizisi Melisa ve Kadir arasındaki ilişkiyi anneleri bilince babalarına söyler. Babası ise bu ilişkiyi tasvip etmediğini söyleyerek Kadir’den ufalamasını aksi halde Kadir ve kardeşlerini kolejden atacağını söyler. Melisa Kadir’in liseyi sarihten bitirmesi için ona ders çalıştır.  

Kardeşlerim Dizisi Melisa kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Damlasu İkizoğlu ’dur. Dizide Doruk ile kardeş olan Melisa zengin olmasına karşın şımarık bir kız değildir. Abisi Doruk ile birlikte aynı özel lisede okumaktadır. Melisa Kardeşlerim dizisinin zenginleri arasında en yufka vicdanlı olanıdır. 

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? 

Kardeşlerim Dizisi Melisa rolünü canlandıran Damlasu İkizoğlu Antalya şehrinde  8 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.68 metre boyunda olan hoş oyuncu Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi bvefatını bitirmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitirmiştir. 
Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? Gerçek ismi

Kamera karşısına ilk olarak reklam filmleri ile çıkan Damlasu İkizoğlu tiyatro oyunları ve dizilerde rol almıştır. Babil adlı dizide 2020 senesinde rol almıştır. Şimdilerde Kardeşlerim Dizisinde Melisa rolü ile ekranlara gelmektedir. 
Kardeşlerim Dizisi Harika hakkında ayrıntılı balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın