Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Doruk kişiliğini canlandıran Onur Seyit Yaran hakkında ayrıntılar haberin devamında…

Kardeşlerim Dizisi Doruk zengin ve şımarık bir lise talebesidir. Faruk kişiliğinin oğlu olan Doruk Gitar çalmaktadır. Doruk kız kardeşinin aksine makûs bir karakterdir. Fukaralar ile dalga geçmeyi seven bir şahsiyettir. 

Kardeşlerim Dizisi Doruk geçen sezon makûs başlayan şahsiyetine bir kaç bvefat sonra Asiye şahsiyetine aşık olması ile iyi birisi olmaya söz vermiştir. Asiye ile birlikte şarkı müsabakasına katılan ve bcerahatçi olan Doruk eline geçem her fırsatta Asiye ve kardeşlerine dayanakçı olmak için çaba sarf etmektedir. 
Doruk aşkı Asiye kısmetine kankası ve onun makûsluklarından bile bırakmıştır. Aşkı kısmetine babası ve annesini bile karşısına alan Doruk Asiye’nin kardeşleri tarafından da artık beğenilmeye başlanmıştır. 
Asiye ile çıkmaya başlayan Doruk oldukça mutludur artık. İyi bir insan olma kısmetine bağışlar yapan ve kampanyalar tertip eden Doruk Asiye’nin çalıştığı kafede işe girerek onunla birlikte çalışmaya bile başlar. 
Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? 
Kardeşlerim Dizisi Doruk kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Onur Seyit Yaran 1996 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Spor Yüksekokulunu Haliç Üniversitesinde bitirmiştir. 1.87 cm. boyunda olan başarılı oyuncu   Onur Seyit Yaran 78 kilogram. ağırlığındadır. Best Model Türkiye ve Best Model of The World müsabakasında 2016 senesinde  1. olmuştur. 
Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Doruk rolü ile ekranlara gelen Onur Seyit Yaran dizi kariyerine  Kalk Gidelim dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Canberk Dal rolünü canlandırmıştır. 2019 senesinde ise Vuslat dizisinde Enes kişiliği ile ekranlarda yer alan oyuncunun sosyal medya adresi  @onurseyityaran dir.
Kardeşlerim Dizisi Doruk Gerçek ismi

Onur Seyit Yaran’ın Oynadığı Film ve Diziler
 
Kalk Gidelim Canberk Dal rolünde,  2017-2019
Vuslat Enes rolünde , 2019-2020
Kardeşlerim Doruk rolünde , 2021- ?
Kardeşlerim Dizisi Doruk kişiliği hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın