Kardeşlerim Dizisi Dora'nın Annesi Berna Kim?
Kardeşlerim Dizisi Dora'nın Annesi Berna Kim?

Kardeşlerim Dizisi Dora’nın Annesi Berna Kim?

Kardeşlerim Dizisi Dora'nın Annesi Berna Kim?Kardeşlerim Berna Kim? 

Kardeşlerim dizisi Dora’nın Annesi Berna şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi, yaşı, sevgilisi ve dizide giydiği elbise ve elbiseler hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Sevilerek izlenen ve ilk sezonu geride bırakan dizi bcerahatçi sezonda oldukça beğenilmişti. Dizide ilk sezonda zengin olanlardan bazıları yoksul olarak ikinci sezonda yaşamlarına devam edecekler. 
Dizi yeni sezonda oyuncu kadrosuna kattığı adlar ile ismini doruğa taşımaya hazırlanırken Dora’nın annesi Berna şahsiyeti de dizi Oyuncu Kadrosu arasına katıldı. 

Kardeşlerim Dizisi Berna Kim?

Kardeşlerim Dizisi Harika ’nın halası ve Dora’nın annesi rolü ile dahil olan Berna Manyaslı şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 senesinde Bursa şehrimizde dünyaya geldi.
Kardeşlerim Dora Kim? Tıkla Bil
 Bir çok dizi ve film projesinde rol alan oyuncu dizi kariyerine Yalan Aşklar adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Talebe Konutu adlı projede yer alan oyuncunun yeni dizisi Kardeşlerim oldu.
Kardeşlerim Dizisi Berna Giysileri 
Dizide Berna rolünü canlandıran Ceyda Düvenci’nin son bvefatta giydiği elbise ve elbiseler, kazaklar, pantolonlar, ceketler ve gömleklerin marka, model ve maliyetleri bu alanda yer alacaktır. 

Bir cevap yazın