Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek ismiKardeşlerim Dora Kim

Kardeşlerim Dizisi Dora kişiliğini canlandıran Nazlı Çetin hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisine yeni sezonda katılması beklenen Nazlı Çetin Dora rolünü canlandıracak. 


Atv ekranlarında ilk sezonu geride vazgeçerek ikinci sezonda devam edecek diziler arasında yer alan Kardeşlerim Dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 

Kardeşlerim Dizisi Dora Kim?

Diziye Berna’nın kızı olarak dahil olması beklenen Dora kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Nazlı Çelik 21 yaşındadır. 2019 senesinde katıldığı  Miss Turkey  müsabakasında finale kalmıştır.  1.76 boyunda olan hoş oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Hocalığı mezunudur. 
Kardeşlerim Dizisi Dora kişiliğini canlandıran Nazlı Çelik  Tuba Taçan menajerlik işletmesine bağlı olarak çalışmaktadır. Dizi kariyerine  Şeref Sözü adlı dizi ile başlamış ve bu dizide Hicran rolünü canlandırmıştır. Nazlı Çelik ’in resmi ınstagram hesabına @nazcetnn kullanıcı adı ile erişebilirsiniz. 

 
Kardeşlerim Dizisi Dora Elbiseleri

Kardeşlerim dizisinde Oyuncu Kadrosun giydiği giysiler ve kıyafetler genç izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Hoşluğu ile dizide isminden sıkça söz ettirecek olan Nazlı Çelik’in Kardeşlerim Dizisinde giyeceği giysi ve giysiler de oldukça alaka sürükleyecektir. 
Kardeşlerim Dizisi Dora son kısımda giydiği kıyafet ve giysiler ile kullandığı çantası, güneş gözlüğü, kolye ve küpeleri ile öteki aksesuarlarının marka model ve maliyet bilgileri bu kısımda alkışınıza sunulacaktır. 
Kardeşlerim dizisi  Dora kişiliğine hayat veren Nazlı Çelik hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Cemile Elbiseleri ve Kariyeri hakkında bilgiler için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın