Kardeşlerim Dizisi Cemile Giysileri ve Kariyeri
Kardeşlerim Dizisi Cemile Giysileri ve Kariyeri

Kardeşlerim Dizisi Cemile Giysileri ve Kariyeri

Kardeşlerim Dizisi Cemile GiysileriKardeşlerim  Dizisi Cemile Kim?

Kardeşlerim Dizisi Cemile kişiliğini canlandıran Nilsu Yılmaz’ın dizide giydiği kıyafetler ve giysiler ile dizi kombineleri ve oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 
Atv ekranlarının hoşlanılarak izlenen dizisi Kardeşlerim yeni sezona da iddialı olarak gelmeye hazırlanıyor. Dizide bu sezon Cemile, Dora ve Kaan isminde yeni şahsiyetler yer alacak. 
Dizide geçtiğimi sezon anne ve babaları can veren 4 kardeşin hayat ile verdikleri gayret mevzu edilmişti. Özel bir mektepte  okumaları ile kendilerinden ters şahsiyetler ile aşk yaşamaları da dizide sıkça geçen hadiselerdi. 

Kardeşlerim Dizisi Cemile Kim?

Kardeşlerim Dizisinde Cemile kişiliği kız yurdunda kalan bir şahsiyettir. Ablası olduğundan bahseder. Cemile bebekken ablası iki yaşındayken Anneleri tarafından yurda vazgeçilmiş. 
Yurda annelerinin vazgeçtiğini müdüre hanım söylemiş onları. Ablası ise onu yurttan alan bir ailenin yanına gitmiş. Kendisi ise yurtta kalmaya devam etmiş. 
Cemile’nin ablası ise yakında evlenecekmiş. İki aydır ablası ile görüşmediğini söyleyen Cemile doğum gününde ablasının geleceğini düşünüyor. 
Dizinin genç şahsiyetleri Lise son sınıfta eğitim gören şahıslardır. Bu sezon lise hayatı devam edecek mi yoksa üniversite mi başlayacak henüz muhakkak değil. Dizide Cemile değişik şahsiyetler lise de eğitime devam eder ise Lise son sınıf talebesi olarak yer alacaktır.  
 
Kardeşlerim Dizisi Cemile kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Nilsu Yılmaz 2003 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerine Mimar Sinan Üniversitesinde devam etmektedir. 1,77 cm boyunda ve 50 kilodur.  
Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Cemile rolünü canlandıran Nilsu Yılmaz bu diziden evvel Kırmızı Oda dizisinin hoşlanılan ve unutulmaz kişiliği olan Meliha ’nın Kızı Melek rolünü galibiyet ile canlandırmıştı.  @nesecakir @unittalent  menejerlik oyuncusu olan Nilsu Yılmaz’ın Instagram adresi nilsuyillmaz/ dır. 

Kardeşlerim Dizisi Cemil Elbise ve Giysileri 

Kardeşlerim Dizisi Cemile’nin Son kısımda giydiği kıyafet ve giysilerim marka model ve maliyetleri merak edilen bir başka mevzu olacak. Nilsu Yılmaz Kardeşlerim Cemile kişiliği ile Mektep dışında yapılan çekimlerde oldukça renkli ce canlı elbise ve giysiler ile göz önünde olacaktır. 
Cemile’nin kunduraları, takıları, çanta ve kullandığı bileklik kolye ve küpelerin marka ve modelleri hakkında ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. Kardeşlerim Aybüke Giysileri hakkında ayrıntılara erişmek için bu iletişimi ziyaret edebilirsiniz. 
 

Bir cevap yazın