Kardeşlerim Dizisi Canan Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Canan Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Canan Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Canan Kim? Gerçek ismiKardeşlerim Dizisi Canan 

Kardeşlerim Dizisi Canan rolünü canlandıran Elif Uslusoy’un kariyerine ve Kardeşlerim Canan şahsiyetinin dizide giydiği kıyafetler ve giysiler kunduraları çantası ve takıları hakkında ayrıntılara haberin devamından uluşabilirsiniz. 
Atv ekranlırının beğenilerek izlenen dizisi Kardeşlerim Cumartesi akşamlarına renk katmaya devam ederken diziden geçtiğimiz bölüm Kadir kişiliği senaryo gereği can vererek diziden dağılmıştı. Dizi oyuncu kadrosuna Elif Ulusoy’u Canan kişiliği ile dahil ederken oyuncunun kariyeri de izleyenler tarafından merak edilmektedir. 
Kardeşlerim dizisine Cemile şahsiyetinin konut dostu olarak dahil olan Canan hakkıda ayrıntılar şimdilik emin olmasken oyuncunun muhtemelen aynı kolejde eğitim alacağını hipotez etmekteyiz. 

Kardeşlerim Dizisi Canan Asıl İsmi Nedir? 

Kardeşlerim dizisi Canan kişiliğini canlanıdran oyuncunun asıl ismi Elif Uslusoy 1999 senesinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimlerini Özel İzmir Amerikan Koleji ’nde bitirmiştir. Üniversite eğitimlerini ise Jeofizik Mühendisliği üzerine İstanbul Teknik Üniversitesinde bitiren oyuncu Walt Disney ’de staj görmüştür.
Unit Talent menajerlik oyuncusu olan Elif ULUSOY Fransızca ve İngilizce öğrenmektedir. Instagram ’da yazımız itibari ile 4.154 takipçisi bulunan hoş oyuncununun sosyal medya adresine https://www.instagram.com/elifuslusoy/  linkinden erişebilirsiniz. 
Kardeşlerim Dizisi Canan’ın dizide giydiği Giysilerin marka model ve maliyetleri ile alakalı yorum alanandan merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Üretim: NGM Media
Yapımcı: Nazlı Heptürk
Yönetmen: Serkan Birinci
Senaryo: Gül Abus Semerci
Oyuncular: Celil Nalçakan Akif, Halit Özgür Sarı Kadir, Cüneyt Mete Orhan, Fadik Coş Atasoy Şengül, Ahu Yağtu Suzan, Simge Selçuk Nebahat, Yiğit Koçak Ömer, Su Burcu Yazgı Coşkun Asiye, Aylin Akpınar Emel, Onur Seyit Yaran Doruk, Cihan Şimşek Oğulcan, Damlasu İkizoğlu Melisa, Gözde Türker Harika, Kaan Sevi Mazlum, Melis Minkari Aybike

Bir cevap yazın