Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Berk kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi  Recep Akılda’dır. Recep Akılda dizide Berk rolü ile kolejde eğitim gören zengin ve şımarık bir lise talebesi rolündedir. 
 
Berk dizide Kızıl saçları ile dikkat toplarken en yakın dostu olan Doruk ile fukara talebelere makûsluk yapmaktadır. Doruk ile birlikte takılan Berk onun arka tasarısında kalarak daha çok onun istediklerini yapmaktadır. 
Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim?

Kardeşlerim Dizisi Berk rolünü canlandıran Recep Akılda 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncunun babası Karaman’lıdır. Oyuncunun anne tarafı ise Samsun’ludur. Lise eğitimleri sonrasında eğitimlerine Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bvefatında devam ederek bitirmiştir. 
Dizi kariyerine Karakter dizisi ile başlayan oyuncu bu dizide Deva kişiliğine hayat vermiştir. Şimdilerde Kardeşlerim Dizisinde Berk kişiliğini canlandıran oyuncu dizide hoşlandığı kız olan Melisaya açılmada kasvet yaşamaktadır. 
Berk kişiliğine hayat veren Recep Akılda hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Melisa hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret  edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın