Kardeşlerim Dizisi Aybike Giysileri
Kardeşlerim Dizisi Aybike Giysileri

Kardeşlerim Dizisi Aybike Giysileri

Kardeşlerim Dizisi Aybike Giysileri

Kardeşlerim Dizisi Aybike kişiliğini canlandıran Melis Minkari’nin dizide giydiği giysi ve elbiseler ile oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kim?

Kardeşlerim Dizisi Aybike kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Melis Minkari, İstanbul şehrinde  20 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan oyuncu şimdilerde bekardır. 
Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Dialog Anlatım İletişim ’de bitirmiştir. İlerleyen yarıyılda eğitimlerine Craft Oyunculuk Atölyesinde devam etmiştir. 
Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Aybike rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine Kardeşlerim dizisi ile aynı sene rol aldığı Aşk 102 dizisi ile başlamıştır. 
melisminkari kullanıcı ismi Instagram yer almaktadır. Özel Şişli Terakki Lisesi mezunudur. 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kişiliği 

Kardeşlerim Dizisi Aybike kişiliği dizinin ana kişiliği olan kardeşlerin kuzeni rolündedir. Babasından ters kişilikli annesine daha çok benzemektedir. Lüks hayatı ve parayı beğenmekte ve zenginler gibi yaşamak istemektedir. 
Babasının çalıştığı özel mektepte annesi sayesinde kuzenleri ile birlikte okumaktadır. Dik duruşu ile zengin talebeler le ettiği tartışmalar ile dizide ön tasarıdaki oyuncular arasındadır. 
Oğulcan ile kardeş olan Aybike’nin annesinden sonra en yakın dostu Asiye’dir. Cesareti başına zaman zaman işler aşmaktadır. Çenesini yakalamakta zorlanan Aybike zaman zaman ailesini ve kuzenlerini güç gidişatta bırakmaktadır. 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Giysileri 
Dizide rol alan Aybike şahsiyetinin dizide giydiği giysi ve elbiselerin marka model ve maliyetleri dizi hayranlarının merak ettiği mevzulardandır. Aybike zengin olmasa da canlandırdığı şahsiyet gereği lüks yaşamayı ve giyinmeyi seven bkocamandır. 

Bir cevap yazın