Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Gerçek ismi
Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Su Burcu Yazgı Coşkun dizide henüz liseye giden 17 yaşında bir kızı canlandırmaktadır. 
Asiye anne ve babaları can verdikten sonra abileri ve kardeşi Emel’e aynı zamanda analık yapan duygusal ve iyi vicdanlı birisidir. Derslerinde başarılı olan Asiye’nin aynı zamanda sesi de oldukça hoştur. 
Asiye abileri ve ufak kardeşi ile birlikte yengelerinin anları istememesi sebebi ile kümeste yaşamaktadır. Babasının katilinin önerisini abisi kabul edince kuzenleri ile birlikte özel mektepte okuma fırsatı tutmuştur. Bu mektepte ise zengin çocukları ile oldukça külfetli günler onu beklemektedir.
Kuzeninde değişik ağırbaşlı ve mesullük sahibi olan Asiye ilerleyen bvefatlarda Faruk’un oğlu ile yakınlaşacak mı hep birlikte izleyeceğiz. Kardeşlerim Dizisi Asiye rolünü canlandıran  Su Burcu Yazgı Coşkun Kim? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? 
Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Gerçek ismi

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim, Reel İsmi Ne?

Dizide Asiye kişiliğini canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Çocuk oyuncu olarak dizi kariyerine 2012 senesinde başlamıştır. Bu diziden evvel Kırmızı oda dizisinde Güler rolü ile dikkat toplamıştır. 
Kuzgun dizisinde Naz rolü ile ekranlara gelen oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı film ve diziler ise şunlardır. 
Kırmızı Oda :Güler
Kuzgun : Naz
Bizi Hatırla : İrem
Kara Yazı : Songül Uluçınar,
Kadın : Bahar
Bizim Öykü : Ceylan
Aşk Yine : Elif Su
Sana Bir Gizem Vereceğim : Zeynep
Sen Üzülme : Mine
[email protected]: Bir Cin Hadisesi 
Karadayı : Neşe
Kardeşlerim Dizisi Asiye rolü ile ekranlara  gelen Su Burcu Yazgı Coşkun https://www.instagram.com/suburcuyazgiicoskun/?hl=tr adresi ile sosyal medyada yer almaktadır. 

Bir cevap yazın